Отговори
  • Мнения: 113
Толкава ми е криво, че трябва да си излия душата... Повече от половин година искам да си купя MP3 player и ето, че днес си взех аванса и докато с една приятелка се шлаехме по магазините ме обхвана манията и си викам, днес е денят - ще си купя пък каквото ще да става, то за малките радости живеем  Rolling Eyes И влизаме в Германусa, че точно до нас, зяпаме плеърите и там от всички два - единият 540 MB  за около 50 лв, а другия 2 GB за 99 лв. един и същи модел, изцяло еднакви. Гледах, гледах, зяпах и викам, този вторичкия за 99 ще ми свърши идеална работа, тъкмо утре излизам в отпуска, заминавам  Whistling Идва момчето и вика - хъм странно на тази цена  newsm78 какъв е този плейр, аз го попитах - продавате ли го, всичко наред ли му е - той - да, да, по принцип са ни единични бройки, ето ви го, всичко е ок. Плащам, излизам, щастлива и доволна  Rolling Eyes
Прибирам се и какво  Cry Той развален. Побира всичко на всичко песни само до 400 MB и като ги пусна не свирят изобщо като хората
Та просто ми е криво... защо трябваше да ме лъжат така  Sad Щях да си взема другия изобщо защо продават развалени техники, гадно е.... чувствам се глупаво
Утре ще ходя да го връщам, но едва ли ще има резултат  Sad

# 1
  • Мнения: 5 468
Ами този плеър, щом е от Германос, трябва да има гаранция. Няма ли? Дано си пазиш касовата бележка и успееш да го върнеш.

# 2
  • Мнения: 803
А гаранционна карта дадоха ли ти?
Отивай и го връщай. Малко ми е странна цената - струва ми се прекалено ниска за 2 гигабайта памет Thinking
Каква марка е плеъра?

# 3
  • Мнения: 113
А гаранционна карта дадоха ли ти?
Отивай и го връщай. Малко ми е странна цената - струва ми се прекалено ниска за 2 гигабайта памет Thinking
Каква марка е плеъра?
Дадоха ми гаранционна карта и бележка
ама просто  newsm78 имаше и друг същият модел
защо изобщо го продават, като явно знаят, че е счупен  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 803
Ами тогава отиди утре с гаранционната карта и касовата бележка и настоявай да ти върнат парите. Обясни им за какво става дума и ако ти предложат друг плеър (от същата марка), поискай да го тестват пред теб.

# 5
  • Мнения: 113
една колежка казваше, че по Закона за защита на потребителите имаш право да върнеш дефектна стока, ама не знам дали за всички стоки се отнася

# 6
  • Мнения: X
Аз знам, че в 7 дневен срок можеш да върнеш всяка стока, независимо дали има дефект или не.

# 7
  • Мнения: 5 539
Не се шашкай, това е Германос все пак, не си го купила от сергия на пазара Simple Smile
Смятам, че ще ти върнат парите или ще ти го сменят, без да се налага да вдигаш скандали или да се занимаваш с КЗП

# 8
  • Мнения: 15
няма страшно.То и аз с моя късмет все развалени неща си купувам...ама все пак,както каза Лилита,не си го купила от сергия на пазара:)и да пишеш какво е станало:)

# 9
  • Мнения: 113
дано сте прави момичета, чакам 10 ч и заминавам, че довечера имам полет за чужбина и вече изобщо няма да ми е до това  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 072
Аз знам, че в 7 дневен срок можеш да върнеш всяка стока, независимо дали има дефект или не.

В тридневен срок, правиш рекламация, връщат ти парите. След този срок трябва да ти го обслужват гаранционно и ако дефекта е такъв, че не може да бъде отстранен, пак трябва да ти върнат парите.

Ти не чакай, а връщай. Прочети тук и цитирай, винаги разбират, когато си знаеш правата...........

# 11
  • Мнения: 368
дано сте прави момичета, чакам 10 ч и заминавам, че довечера имам полет за чужбина и вече изобщо няма да ми е до това  Rolling Eyes
Ще го сменят бе няма как - все пак не отговаря на това за което са ти го предлагали - айде успех

# 12
  • Мнения: 6 206
Не се шашкай, това е Германос все пак, не си го купила от сергия на пазара Simple Smile
Честно да ти кажа не виждам голяма разлика
Купих си един телефон Алкател на промоция, абсолютен боклук, счупи му се капачето още на първия месец /без намек дори да е изпускан/, но си работеше, после след две седмици започна да не разпознава симкартата. А в самия телефон имах над 300 важни номера, бях ги прехвърлила чрез картата.
Хич не ми беше за смешния телефон, но си исках номерата веднага, защото всеки ден работя с тях.
Отивам в Германос, един самодоволен младеж само дето не се разквича от смях като видя телефона и радостно заподскача "гаранцията не важи, не важи" . Абе, младеж, не ти искам гаранцията, дайте ми номерата и си вземете счупения телефон, нищо не ви искам.
А, не стават така работите, щели да го пратят в София, но никой не знаел кога ще е готов, не можели да поемат ангажимент някой да ми се обади кога ще е готов. Въобще много сме яки, обаче организацията ни е пълен смях.
Благодаря, Германос го подминавам.

Общи условия

Активация на акаунт