Модерни ли още корсети/бюстиета върху риза?

  • 3 938
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Това ми е питанката!
Трябва да се издокарам по някакъв на4ин за едно събиране другата седмица ,а нямам нищо свястно за обличане откакто съм родила. Такъв тоалет много ми допада ,по простата при4ина ,
4е успешно може да прикрие несъвършенствата по ханша и корем4ето и открои хубаво бюста!  Flutter
.Предтавям си го с хубави из4истени дънки ,бяла риза и 4ервено бюстие,4ервени сандалки и 4анта.Дали ще е сме6но,претрупано,прекалено 4ервено?Дали ще съм демоде? ooooh!

# 1
  • Мнения: 401
Това ми е питанката!
Трябва да се издокарам по някакъв на4ин за едно събиране другата седмица ,а нямам нищо свястно за обличане откакто съм родила. Такъв тоалет много ми допада ,по простата при4ина ,
4е успешно може да прикрие несъвършенствата по ханша и корем4ето и открои хубаво бюста!  Flutter
.Предтавям си го с хубави из4истени дънки ,бяла риза и 4ервено бюстие,4ервени сандалки и 4анта.Дали ще е сме6но,претрупано,прекалено 4ервено?Дали ще съм демоде? ooooh!

нз дали е модерно,но както си го описала звучи страхотно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 622
Тази комбинация звучи много добре

# 3
  • Мнения: 1 432
Двете бяхте достатъ4ни,за да реша ,4е тоалета ще е този. Hug
Хайде сега някое маце от Варна ,което е на Ти с магазините да ми помогне от къде да се сдобия с бяла риза и бюстие.За последното се сещам само за ''М Стил'' на Севастопол.  newsm78.Другаде?

# 4
  • Мнения: 3 622
Май и аз се сещам само за този на Севастопол за бюстие. Иначе бели ризи ако се разходиш по Княз Борис сигурно има в повечето магазини

# 5
  • Мнения: 4 490
И аз много харесвам такива бюстиета. Не ми пука дали са модерни, на мен ми стоят много добре (точно върху бяла риза) и всяка есен приветствам захлаждането, за да ги нося. Да живее Дженифър Анистън, че въведе тази мода.
Между другото, както си го описала, наистина звучи добре. Peace

# 6
  • Мнения: 4 451
Модерни са още. Peace

# 7
  • Мнения: 4 053
модерни са, и аз също ги харесвам много  Peace

# 8
  • Мнения: 1 941
Демоде или не, на мен ми харесва...

# 9
  • Мнения: 126
Демоде или не, на мен ми харесва...
Корсетите не са излезли от сега ,а още бая назад в годините....
А като се замисли човек бая годинки са Thinking newsm78
Та дали е модерно или не всеки сам решава Hug

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И аз много харесвам бюстиетата.
Може ли да се възползвам от темата? Утре съм на интервю за работа. Смятам да се облека с официален черен панталон, бяла риза на тънко черно райе и черно официално бюстие. Как мислите, добре ли е?

# 11
  • Мнения: 6 607
И аз много харесвам бюстиетата.
Може ли да се възползвам от темата? Утре съм на интервю за работа. Смятам да се облека с официален черен панталон, бяла риза на тънко черно райе и черно официално бюстие. Как мислите, добре ли е?
добре звучи успех на интевюто Peace
И според мен са модерни винаги ми е харесвало как стои ,но никога не съм носила. Ще взема си купя.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не е демоде. Мен ме кефи, но няма да ми стои добре  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 213
Така както си го описала ще изглеждаш страхотно.А дали е модерно или не важното е ти да се харесваш и да се чустваш добре с тези дрехи Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 815
Така както си го описала и на мен ми звучи страхотно. По принцип на мен много ми харесват тези комбинации бюстие върху риза, обаче никога не съм носила.
А откъде да намериш такова бюстие - ами ако се разходиш по Княз Борис, мисля че ще намериш нещо свястно.

Общи условия

Активация на акаунт