Млечна каша с глутен-от кога?

  • 1 166
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте.Моята беба е на 6 месеца,та да ви питам-може ли вече да яде каши с глутен?За това че е млечна не питам,защото тя вече яде млечни каши,защото са по-вкусни(въпреки че я кърмя още)!!
  Благодаря предварително!!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не,за глутен изчакай поне още месец.

# 2
ми най-добре от 7 месец, някои до 12месеца но аз не издържах и дадох баница и макарони със сирене /смлени/

# 3
  • София
  • Мнения: 44 036
за глутена най-добре да изчакаш до 10 м....а за млечното - избирай до годинка каши с адаптирано мляко и няма да има проблем Simple Smile
освен ако не сте с алергии....

# 4
  • Мнения: 1 049
Аз дадох след навършени 6 месеца каша с глутен, но не сме имали никакви алергии. Зависи все пак, ти ще прецениш... Може би ако се колебаеш, изчакай още месец.  Thinking

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Още не съм дала млечна каша , нито глутен, но мисля сега като навърши 7 месеца да дам каша с глутен. Дано да не сбъркам.

# 6
  • Мнения: 201
Аз въведох глутена в седмия месец, по съвет на педиатърката ни. Дотогава и млечна каша не бях давала, бяхме на кърма и все още сме де

# 7
  • Мнения: 8 242
Млечна каша с глутен дадох сефте наскоро - 15 месеца  Crazy
Глутен - 11м.
Млечни продукти (без прясно мляко) - 14м.

# 8
  • Мнения: 872
Ще започвам да давам и аз глутенова каша - от зор.Страшно се запече от зеленчуковите пюрета,а от крушата няма ефект.За капак вчера й дадох пюре от сливи,уж разхлабително,но такива болки имаше в коремчето,че не спа цяла нощ,само сато пръцнеше я облекчаваше за малко и след половин час пак изреваваше.Накрая се усетих да й дам Сап симплекс,та я облекчи и заспа.Та за това смятам да й дам овесена каша,защото от оризовата пак ще има запек.Дано няма негативни последствия  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт