спирала-кога и каква?

  • 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 873
момичета,извинявам се,ако някога е била дискутирана темата-не можах да я открия Embarassed искам да си сложа спирала и се чудя кога е моментът?бебка е на 2 месеца и половина.лекарят,който ми води раждането каза,че 2 месеца след него мога да си сложа спирала,но за пълното ми възстановяване е добре да изчакам 6.кърмя си детето и още нямям цикъл.трябва ли да изчакам да ми се възобнови цикълът или не?и освен това каква марка спирала бихте ми препоръчали,че рекламки разни има много....и накрая-мога ли да ползвам направление от личния лекар за гинеколог и само да си купя спиралата или трябва да ходя на частно?

# 1
  • Мнения: 983
И на мен ми е интересна тази тема. И аз искам да си слагам, въпреки, че мъжът ми не иска, но още едни близнаци ще ми дойдат множко.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 111
Или използвайте търсачката в архива, там има повече теми за спиралата. http://www.bg-mamma.com/index.php

# 4
  • Мнения: 564
 Не ги изчетох темите, но да ти кажа какво ми каза моята гинеколожка. И аз искам да слагам спирала, но тя ми каза, че трябва да изчакам да ми се регулира цикъла. За кърменето няма проблем и аз още кърмя. Сега на 20-ти съм при нея да си говорим по този въпрос и ако още те интересува, ще споделя. За избора на спирала, ще се доверя изцяло на нея.

# 5
  • Мнения: 141
На мен гинеколога ми каза че при първите два редовни цикъла ,може да се постави най подходящо е няколко дни след цикъл,ще е добре да събереш мнения за това каква точно да е спиралата защото имам познати които по на 2пъти ги изхвърлят.

# 6
  • Мнения: 3 804
моята я сложих на 40 ден след раждането-ве4е ми е 3тата и 3те бяха копер т

# 7
  • Варна
  • Мнения: 617
И моята беше Купър Т. Родих на 05.11.2003 а си я сложих на 30.01.2004 т.е 3месеца след като родих. Кърмех и нямах цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт