Медитация и отслабване

  • 30 461
  • 155
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
така...леля ми чела в някакво женско списание за една поза от йога, при която се топят мазнини. изразява се в свиване на пръстите на ръцете по определен начин (независимо дали си легнал, седнал и т.н). това се прави най-малко три пъти на ден по 10 мин.  моята леля решила да пробва. наскоро ми се похвали, че за 1 месец е свалила 11 см от талията.
естествено реших и аз да пробвам, но както винаги не съм особено постоянна. преди няколко седмици бях на почивка и там имах повечко време да медитирам. като се върнах обличам си един от панталоните и какво да видя - виси от всякъде. не знам дали е от медитацията, но определено при All inc не можеш да се ограничаваш в храненето.

Та мисълта ми е дали има и други опитали въпросната поза за топене на мазнините???

# 1
  • Мнения: 603
не съм,но ме заинтрегува. Какво представлява,обясни по-подробно

# 2
  • Мнения: 498
И на мен ще ми е интересно да разбера повече по въпроса

# 3
  • Мнения: 910
И мен ме заинтригува.Може ли да обясниш по -  подробно.

# 4
  • Мнения: 916
Звучи направо невероятно Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 6 958
Хммм  newsm78 Можеш ли да обясниш в какво точно се изразяват движенията или позицията на пръстите или там каквото се води...  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 566
много е просто, но незнам ако почна да обяснявам дали ще се разбере нещо. за това обещавам утре да се щракна и да пусна снимчица.
но пак повтарям, че незнам дали ефектът от това е случаен или наистина помага в борбата с килцата.
надявам се да споделите мнение по нататък

# 7
  • Мнения: 345
Оооо ще се дам и аз за каузата.На хорото съм,чакаме снимки и разянения.  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 811
това се нарича мудра и е нещо като йога с пръстите на ръцете. те имат различни действия при различни проблеми, само че аз никога не съм имала търпението да проверя дали наистина действат или не. мисля , че тази мудра е една с кръстосване на пръстите и обхващане на палеца с палец и показалец на др ръка, но може да става дума и за друга мудра . и аз се записвам на опашката на чакащите снимка:)

# 9
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Да не е тази мудра, че я пишат подходяща уж за отслабване:

http://www.a2zyoga.com/pages/yoga_poses/surya_mudra.asp

# 10
  • Варна
  • Мнения: 870
като се заеме тази поза на ръцете-някакво дишане има ли.Че не разбирам на английски.Хайде де пишете newsm78

# 11
  • Мнения: 566



това е. сключват се пръстите на двете ръце по този начин, лежиш и гледаш ТВ.

ако имате въпроси питайте. и незабравяйте да си измерите см и ако има ефект или няма да пишете по нататък. надявам се да бъда от полза!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 870
имам един пвъпрос.Аз 15 часа работя не мога ли във седнало положение да го правя.И какво хапваше през това време  bouquet

# 13
  • Мнения: 566
може и в седнало, право, както ти е кеф.
аз не мога да пазя диети и си хапвам от всичко, но разбира се по малко. и точно това ми беше интересно, че за около 1 седмица съм смъкнала килца, а бях на почивка и ни храниха през два часа.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 870
имам още един въпрос и спирам да питам.Прилага ли се натиск при докосването на пръстите или само се докосват newsm78

Общи условия

Активация на акаунт