голяма пластмасова вана или нещо за породени/близнаци

  • 5 431
  • 9
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами това е което търся
нямаме вана, а коритото е чмалко за двамата
къпах отделно, но реват да се къпят едновременно а като влезнем в банята - реват да са в едно корито и да си играят
а коритото е най-голямото което на мерих в метро - ама е 100 на 60 най-много да е даже може и по-малко да е
търся или пластмасова вана да сложа или някакво голямо корито каквото имаше баба ми на времето...
  bouquetдано ми помогнете щото с гугъла търсих и не намерихп нищо по въпроса
само една фирма Ипома май беше предлагаше седяща пластмасова вана - но вече не произвеждат

# 1
  • Мнения: 3 698
Наде, сещам се за какво корито питаш, но май вече няма такива.Ако държиш да е пластмасово, има пясъчници-басейни, но са големи и са неудобни за в баня.Ако приемаш други идеи - харесала съм розовия динозавър от тук /седма позиция/  http://kids.market.dir.bg/scat.php?id=3221&p=2&vij=e&o=p , мисля, че ще му се радват Дани и Мими и ще ти свърши работа.Целувки на сладурите и да се похвалиш ако купиш нещо  Hug !

# 2
  • Мнения: 7 640
щом държиш ужасно много да събираш вода от навсякъде Laughing, купи си надуваемо басейнче, нашето е с диам. 60, малко е мъничко за двама, следващият вариант е 90, може би е по-удачен.
Хем не ти заема толкоз място, хем не тежи, хим го изливаш с настъпване Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 875
Тъкмо да предложа надуваемо и са ме изпреварили  Laughing

Аз при майка ми къпя детето в едно надуваемо басейнче с овална форма и даста високо с три деления. Много е удобно и меко на дупето Grinning. И е доста устойчиво. Ако нямах корито в къщи, бих си купила и за тук Peace

За сравнение коритото ни струва 43 лв , а басейнчето при нашите 5.00лв Peace

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Пясъчник от тези дето са с капак отгоре ще ти свърши чудесна работа. Peace

# 5
  • Мнения: 3 698
Ето го дракона, виж колко е весел,  струва 24 лв. 

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мерси
дракона е супер, но няма къде да го държа денем, а ще лууудна да го надувам всеки път Wink

# 7
  • Мнения: 2 323
Според мен басейнче не е хигиенично за постоянно къпане - нали има разни вдлъбнатинки и меки работи, които трябва да се измият след ползване....Аз бих купила пясъчник -има на чико...може и да е доста скъп обаче

# 8
  • Мнения: 2 891
Не произвеждат ли вече от онези пластмасови "седящи" вани? Хм, поне да бях прочела целия ти пост  Blush

# 9
  • София
  • Мнения: 2 875
Според мен басейнче не е хигиенично за постоянно къпане - нали има разни вдлъбнатинки и меки работи, които трябва да се измият след ползване....Аз бих купила пясъчник -има на чико...може и да е доста скъп обаче

Мият се много лесно с гъба Peace направо скърца

Общи условия

Активация на акаунт