Св. София

  • 5 902
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Здравейте, мами!
Пускам тази тема, защото съм потресена -от факта, че моята докторка-Кукуряшкова от 25 поликлиника е в черния списък, и трите зловещи постинга ми опънаха косата. така или иначе ще я сменям, но тя ми е от препоръчана от  джипито и не плащам при нея.
В Света София, където съм се запътила, има ли такава възможност-по направление, и то второ направление Sign Exclamation
 Също така, от белия списък доста лекари извадих и незнам към кого да се обърна, дайте ми идеи моля ви, щото ми дойде в повечко.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 684
Ако прочетеш всичко и слушаш всеки ще ти е много трудно да избереш.По добре питай някой приятелак която е родила и е била при някой лекар,иначе ще се объркаш съвсем!
Аз съм раждала в Св.София при д-р Колева но тя не работи тама а само изражда в болницата.Има частен кабинет в 29 поликлиника,но мисля че там също работи и със здравната каса.Ако искаш ще ти пусна координати,поне можаш да я питаш по телефона дали работи с касата.А поликлиниката се намира в Емил Марков.

# 2
  • Мнения: 1 930
Благодаря ти, Лионка!
Но в Емил марков ми е далече, ще се пробвам при Савова, бая положителни мнения изчетох за нея.
Благодаря  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 684
Дано да преглежда там обаче,че много от тях са си направили частни кабинети!
Ами лека бременност,а може да се засечем някъде около болницата,ако ходиш там-аз живея точно до оградата Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 1 546
Д-р Савова преглежда в Св. София в кабинета с триизмерния ехограф. Има си работно време там, иначе мисля че е в Патологията. Там може предполагам и с направление да отидеш. После за раждането обаче ако се договориш с нея вероятно ще трябва да си платиш. Млада е...внимателна и много е добра. Следи ми бременността на  мен но раждах при Д-р Царичкова и Д-р Ташков. Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 246
Доктор Савова работи в Родилно отделение. Преди една седмица е била на смяна, когато моя позната е раждала и именно тя я е изродила.

# 6
Здравейте !!!! моя гинеколог също е от 25 пк д-р Чернев. много съм доволна от него и от сестрата.  първа бременност ми е и той е много внимателен

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Геа,моята гинеколожка по направление също е в 25 поликлиника-д-р Цанка Илиева.Аз намерих едно лошо мнение за нея,не разбрах за какво точно става на въпрос,и много добри.За всеки доктор ще намериш и добри и лоши отзиви-звиси как се е настроила бременната жена.
Аз лично съм много доволна от д-р Илиева,казвала съм го не един път.От началото до сега имам около 15 прегледа,всички с ехографи,не съм платила нито стотинка.Докторката и сестрата винаги са били много мили с мен,/даже със сокчета са ме черпили Grinning/ .Всеки път ми мерят корем,кг.,височина на матката и задължително ехограф,а от  6 месец ми правят записи на тоновете на всяка консултация.
Давала съм 3 пъти по 2 лв. за изследване в лабораторията на поликлиниката,винаги съм минавала с предимство като бременна.Абе,аз не мога да се оплача.
Сега,когато влязох в 9 месец,докторката ми връчи всичките документи за раждането,опаковани в пакет/направление,изследвания,някаква карта на бременнна за родилен дом,обменна карта/и ми даде всичките записи и изследвания,които ми е правила по време на бременността.

И за доктор Савова съм чувала хубави неща.Една приятелка ми я беше препоръчала за раждането,била много доволна,но аз си избрах друг доктор-от МД/просто карам проблемна бременност и имаше опасност от преждевременно раждане,а там са най-добрите неонатолози/.

Успех в избора и лека и безпроблемна бременност

# 8
  • Мнения: 1 930
Благодаря ви за отговорите и съветите мами, аз вече се записах на женска консултация при д-р Силвия Савова, живот и здраве, искам да раждам при нея.

Общи условия

Активация на акаунт