Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Заглавието е на КРИСИ






  През Април бебчета очакват 75 мами    

1 Април
                                                                                                  newsm32 Stefania,Пловдив   
                                                                                                  newsm32 Пролетната фея,39г,трето
                                                                                                  newsm32 kalli, София, второ
                                                                                                  newsm32 brani_1
                                                                                                  newsm32 marina_77_, София, 30г, второ
3 Април
                                                                                                   newsm32 pinit,Плевен,второ
                                                                                                   newsm32 jul, Пловдив, второ
4 Април
                                                                                                   newsm32 hrisi-pisi, София, 25г, първо
                                                                                                   newsm32 Ronijel,Пловдив
                                                                                                   newsm32 pepa ilkova,Пловдив,второ
5 Април
                                                                                                   newsm32 Bibobibo, първо
7 Април
                                                                                                    newsm32 expecting, 30г, първо
                                                                                                    newsm32 Lara1, Пловдив
8 Април
             
                                                                                                    newsm32 Bezmerna,София,второ
                                                                                                    newsm32 Goldie,Бургас,27г,второ
                                                                                                    newsm32 Maya_IT,София,24г.,първо
                                                                                                    newsm32 SUNI 22,Русе
                                                                                                    newsm32 ЛУРДЕС, 26г, първо
                                                                                                    newsm32 pkt, Враца, второ
9 Април
                                                                                                    newsm32 aynav,второ
                                                                                                    newsm32 Marinela flo,Гърция, второ
                                                                                                    newsm32 roska ps,
                                                                                                    newsm32 SLADKA MAMA, София, 31г.,второ
                                                                                                    newsm32 assya20,Capetown
10 Април
                                                                                                     newsm32 лорелай, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 koteto7975,второ
                                                                                                     newsm32 Емма
12 Април
                                                                                                     newsm32 mona77,София,второ
                                                                                                     newsm32 maiani, София,второ
                                                                                                     newsm32 stefinka, Габрово   
                                                                                                     newsm32 Milenni, Димитровград, второ
13 Април
                                                                                                     newsm32 annilein
                                                                                                     newsm32 Марла, София
                                                                                                     newsm32 anima3x, София, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 newsm32 kit kat
                                                                                                     newsm32 pisanka-sladuranka, 30г., първо
                                                                                                     newsm32 Mirror
14 Април
                                                                                                     newsm32 ritka,София, 30г, второ
                                                                                                     newsm32 Aquariel, София, първо
                                                                                                     newsm32 Elcho, 29г, първо
15 Април
                                                                                                     newsm32 newsm32 *vera
                                                                                                     newsm32 newsm32 zaki
                                                                                                     newsm32 wonderful, второ
                                                                                                     newsm32 Kudravelka, София, първо
16 Април
                                                                                                     newsm32 mariabella, София, първо
17 Април
                                                                                                     newsm32 musito, Стара Загора, първо
                                                                                                     newsm32 Reola, 28г, първо
                                                                                                     newsm32 t_ilieva, София, второ
18 Април
                                                                                                     newsm32 Tiffany,София,първо
                                                                                                     newsm32 Мани-маани, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 tedi_ip, Варна, 27г, второ
19 Април
                                                                                                     newsm32 Ясмина,Варна,35г.,трето
20 Април
                               
                                                                                                    newsm32 Darko_J
                                                                                                    newsm32 veni-b, Пловдив, трето
21 Април
                                                                                                     newsm32 asja,Пловдив,29г.,първо
                                                                                                     newsm32 milenag,София, 34г.,второ
                                                                                                     newsm32 doly_dog, първо
                                                                                                     newsm32 desita79, 28г., първо

22 Април
                                                                                                     newsm32 Дона,София, 36г.,второ
                                                                                                     newsm32 Miriel, Плевен, второ
23 Април
                                                                                                     newsm32 ven_j, Бургас
24 Април
                                                                                                      newsm32 КРИСИ,Плевен,31г.,второ
25 Април
                                                                                                      newsm32 koketka, Попово, второ
26 Април
                                                                                                      newsm32 baraborka, Попово, 26г.,второ
                                                                                                      newsm32 киша, София, второ
27 Април
                                                                                                      newsm32 msbilt, второ
   
28 Април
                                                                                                      newsm32 Asaly
29 Април
                                                                                                      newsm32 Awake, София, 32г., второ
                                                                                                      newsm32 hrispi, София

1 Май
                                                                                                      newsm32 Tikvichka, 33г., първо
                                                                                                      newsm32 Haliotis, Варна, второ

Мами с неизвестен термин:


bubinka79   28г.   първо   
desitas         второ   
mamaioio         второ   
fusa
more_      
maria_t
         


Потребител:aprilki2008
Парола:2008


Полезни връзки
pacifier Календар на бременността по седмици
pacifier Размери на бебето по седмици
pacifier Изчисляване на пола на бебето
pacifier Формула за пола на детето
pacifier Китайска таблица за предвиждане пола на бебето
pacifier Генериране на календар на бременността по дни
pacifier Снимки от ултразвук през различните седмици на бременността
pacifier Клипчета на Discovery
pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
pacifier Референтни граници на кръв и урина
pacifier Програма "Майчино здравеопазване" по ЗК
pacifier Хранене през бременността
pacifier Бременност и повръщане
pacifier Здравословни проблеми по време на бременността


Линкове към предишни теми

Предложения за нови теми
Мами АПРИЛки, стисакме си палци за пълни люлки – hrisi-pisi
Симптоми(те) показват вече: АПРИЛ ще имаме човечe - Ясмина
Съмнение веч не остана. АПРИЛ ще съм аз горда мама – Ясмина
Април е толкова далече, но ние не се отчайваме и чакаме човече. - pepa_ilkova
Априлчетата се роят, а мамите им се суетят. - pepa_ilkova
Хайде мами, тук кликнете, ако през Април чакате човече! - pepa_ilkova
Априлски мами форума следят, а бебетата в коремите им растат - pepa_ilkova
Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят! - ven_j
Ще си имаме АПРИЛско бебче сладко - награда за мама и татко! - ЛУРДЕС

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 17:07 от Ясмина

# 1
  • Мнения: 2 751
Запис  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Хайде на новата темаааа! Който разбира, тука се спира!  newsm68

Малко промених стайлинга на темата, но пък не съм сигурна догодина Великден през април ли е?  newsm78

# 3
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да ни е честита новата тема. Ясмина поздравления за пореден път, отлично си се справила.

# 4
  • Мнения: 209
Записвам се и аз в новата ни темичка!

Ясмина , Великден 2008 е на 27 април, а Цветница е на 20 април.  Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 242
Записвам се и аз в новата ни темичка!

Ясмина , Великден 2008 е на 27 април, а Цветница е на 20 април.  Wink


Супер! Е, сега някой да каже, че не сме улучили най-хубавия месец!

# 6
  • Мнения: 865
здравейте!!!!!!!!!!да се разпиша и аз в новата темичка-да ви кажа,май ще мина без гадене този път,явно организмът ми е свикнал с това състояние Embarassed Embarassed

# 7
  • Мнения: 6 713
Здравейте и от мен Hug
И аз се разписвам в новата чудесна темичка - поздравления за Ясмина - чудесно се е справила както винаги smile3525

# 8
  • Мнения: 97
Здравейте, приемате ли една позакъсняла априлка ? Simple Smile
Казвам се Ирина, на 32г. и съм бременна с второто си дете. Термина ми е на 29-и април. Имам една принцеса на почти 8 г. и сега се надявам на едно момченце.  Simple Smile
Преди 2 дни видях малкото бебенце, всичко е ок засега, а аз съм много щастлива. За сега се чувствам добре, почти не ми се гади (чукам на дърво), вече сякаш съм и по-бодра. В момента съм повече на ученическа вълна, но ще се включвам и тук.

# 9
  • Мнения: 48
Ясмина, темичката е СУПЕР! newsm10

# 10
  • Мнения: 82
Браво Ясмина-темата е страхотна,супер че си те имаме за да ни правиш ни такива невероятни оформления,пиленцата от яйцата са много яки smile3501-Поздравления още веднъж newsm74! welcome Awake  Hug

# 11
е,браво за новата тема! Hug

# 12
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добре дошла Awake   bouquet

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Айде да се включа и аз! Супер е темичката, Ясмина!   bouquet  Awake, добре дошла!

# 14
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте Simple Smile
И аз да се запиша в новата темичка Simple Smile Страхотна е:)

Да ви кажа имам една таблица за пола на бебето, която казват че била доста вярна и на трима май колеги им позна. Аз снощи реших да я пробвам и сметнах за майка ми, т.е. за мен и брат ми и се оказа вярно. След малко ще я напиша и ще я пусна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт