Съдържа ли сперматозоиди течността преди еякулация?

  • 23 194
  • 13
  •   1
Отговори
Момичета, изчетох много по въпроса който ви задавам.., но мненията са противоречиви.Затова реших да попитам и тук.Дали е възможно да се забременее от тази течност и дали в нея има сперматозоиди?Някоя от вас забременявала ли е по този начин?Едни казват  при  прекъсване на половия акт , че има опасност само при еякулация във влагалището.Други казват, че тази течност съдължа сперматозоиди и дори и малко след започването на акта да се постави презерватив..може да са попаднали във влагалището презервативи.Благодар ви предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 7 716
Аз забременях с един единствен прекъснат акт в месеца.

# 2
  • Мнения: 1 335
Възможно е еякулата да съдържа сперматозоиди. Ако степента на възбудимост е висока, доколкото знам е възможно малка част от спермата да ... тръгне по каналчето и да се смеси с него.

# 3
    Благодаря ви момичета  bouquet Значи днес е трети ден закъснение..без признаци за каквото и да е..след 20 дни сватба Laughing Отрицателен тест имах вчера, но четох за много мами с отрицателни тестове.Ще изчакам до събота или неделя и на доктор, а като начало ще спра цигарите от тази сутрин.Вече изпуших две, но докато не ми дойде..край NaughtyМислех след сватбата да правим бебче, но ако е станало и сега..да е живо и здраво и това е Laughing

# 4
  • Мнения: 7 716
...но ако е станало и сега..да е живо и здраво и това е Laughing
Това е най-важното. Grinning

# 5
Здравейте! Ако мога да пиша в тази тема, за да ви попитам нещо....

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...?  ooooh! ooooh!  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 6
  • Мнения: 862
Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...? 

ООООООО  Shocked Shocked Shocked
Абе момиче кви са тея подробностти дето ги описваш  #Crazy
Вкарал, изкарал, влажен, сух..........
Що не поразрови да почетеш преди да почнеш с вкарването и изкарването, а?  Naughty
Винаги има шанс да забременееш при полови контакти без презерватив, вземи прочети малко литература по въпроса. Поговори с някой по-възрастен.... има начини да разбереш стига да желаеш.

# 7
  • Мнения: 92
Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...? 

ООООООО  Shocked Shocked Shocked
Абе момиче кви са тея подробностти дето ги описваш  #Crazy
Вкарал, изкарал, влажен, сух..........
Що не поразрови да почетеш преди да почнеш с вкарването и изкарването, а?  Naughty
Винаги има шанс да забременееш при полови контакти без презерватив, вземи прочети малко литература по въпроса. Поговори с някой по-възрастен.... има начини да разбереш стига да желаеш.
ЛЛЕЛЕ ХРИС РАЗБИ МЕ !СТРАшНА СИ! Hug Hug
НАПЪЛНО СЕ СЪГЛАСЯВАМ С ТЕБ! Peace

# 8
  • Мнения: 46
..може да са попаднали във влагалището презервативи.
Всъщност този цитат е най-якото в тази тема... Mr. Green

# 9
  • Мнения: 985
..може да са попаднали във влагалището презервативи.
Всъщност този цитат е най-якото в тази тема... Mr. Green
hahaha Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 202
Здравейте! Ако мога да пиша в тази тема, за да ви попитам нещо....

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...?  ooooh! ooooh!  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Божееее  ooooh! Имам дъщеря и само си представям картинка: след някоя друга година прави значи разни глупости, а в същото време е достатъчно мързелива и ограничена да седне поне да попрочете за какво става въпрос, след като е решила да се прави на голяма и като капак-пише простотии по форумите.... #Crazy

# 11
  • Мнения: 4 700
АБе хора и двамата са били девствени. Я си спомнете вие какво сте си мислили едно време. Е, верно, че и на ум не би ми минало да питам по форуми, даже и анонимно. Ама не се нахвърляйте така, тъпи въпроси няма.  Hug

# 12
  • Мнения: 4 302
Според една брошура, която четох шансът за забременяване чрез прекъснат полов акт е между 15-38%.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Лиготиите в друг форум.

Общи условия

Активация на акаунт