За ССФ да поговорим!?

  • 2 447
  • 37
  •   1
Отговори
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 

ПП Досещайте се,че това е новият начин за анонимност - не е моя темата,пък съм и гост;)

# 1
  • Мнения: 589
Еми когато се говори за изневери,секс извън семейството и т.н с пълна сила важи правилото "Разговора се води изключая присъствующите"

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 16:00 от olimpiia

# 2
  • Мнения: 3 425
Мммм,има нещо такова  newsm78

Аз май не се вписвам в определението ССФ  Rolling Eyes

# 3
41 пъти видя темата.... пък само 2 отговора  newsm78


ССФ разкрий сърцето си  Flutter

# 4
  • Мнения: 25 565
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 


Е, кво толкова има да му се чудите?  newsm78
Ми те гостите пишат за изневери и секс! ССФ никога, никога не прави така!  Naughty
А, щях да забравя! ССФ никога не клюкари по адрес на съфорумките си нито на ЛС, нито на Кю!  Naughty Naughty Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пиша в проблемните теми, но никога от личен опит Mr. Green Аз съм пИрфектна Flutter

# 6
  • Мнения: 1 849
Та чудим се с някои съфорумки  newsm78  как тъй толкоз теми за изневери и секс в различните подфоруми..... пък ССФ вярна, обичана и всеотдайна на семейното огнище  newsm78 


Е, кво толкова има да му се чудите?  newsm78
Ми те гостите пишат за изневери и секс! ССФ никога, никога не прави така!  Naughty
А, щях да забравя! ССФ никога не клюкари по адрес на съфорумките си нито на ЛС, нито на Кю!  Naughty Naughty Naughty
newsm10

# 7
  • Мнения: 2 401
Ти да не си от групичката кухи лейки, които идват да четат тук, за да се забавляват с чуждите проблеми и после да се правят на интересни в клюкарника цитирайки ДиС?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
ССФ е Скандално Съвършена Форма на живот.
Аз съм ССФ Crazy

# 9
  • Мнения: 4 651
Ми то това тука да не е изповедалня. Всеки ще си премълчава каквото си иска.

# 10
  • Мнения: 3 376
Какво наистина означава ССФ?
Скандално Съвършена Форма на живот ли?Че все го срещам из форума.... Blush

# 11
  • Мнения: 2 161
Ако ССФ е Скандално Съвършена Форма,аз съм ССф.Иначе отказвам да съм средно статистическа.

# 12
  • Мнения: 2 199
 Whistling какво означава ССФ освен "Скандално Съвършена Форма"
 Tired

# 13
  • Мнения: 3 423
Крокс, а обувки Крокс уважаваш ли?
И кой точно модел носиш? А слагаш
ли си цветенца или калинки в дупките?

# 14
  • Мнения: 6 155
Whistling какво означава ССФ освен "Скандално Съвършена Форма"
 Tired
Средно статистическа форумка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт