бактерии в тънкото черво

  • 4 567
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 181
Моля за съвет-утре ще отида и при лекарката, но.......
В 8 седмица от бременността  съм. Получих ужасен обрив по деколтето, започнаха да ми излизат пъпки и по лицето-направих си изследвания-оказа се бактерия в тънкото черво-последствия от българското черноморие. Дерматоложката не посмя да  ми даде антибиотици. Притеснявам се да не е опасно за бебето? Sick Мнения? Съвети........Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 5 744
Какви са бактериите? Проблем със стомаха имаш ли - разстройство, повръщане?

# 2
  • Мнения: 3 181
Микроорганизъм: Candida sp. така пише на изследванията. Освен обрива-нямах други проблеми-освен, че постоянно ми се повръща, но не повръщам, и ми се спи перманентно-но това си е от бременноста. Сутринта имах малко разстройство-но мисля и ме боля стомаха, но ми се случва за 1 път

# 3
  • Мнения: 3 181
Забравих-стомахът си мие по принцип-здрав-нямам киселини, гастрит, не е чуствителен от храни.....Последните дни от морето таткото го боля корем, ходихме на лекар-възпаление на тънките черва, но не му направиха изследвания-само го гледаха на видеозон. Пи малко хапчета и му мина.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 744
Кандида е вид гъбичка, не бактерия. Какви изследвания ти правиха?

# 5
  • Мнения: 2 211
Виж този сайт www.nanocom-bg.com.

Поръчах си книгата преодолей кандида на д-р Walter Last. Излекувах синът си от чревна кандида. В продължение на месец беше на диета без бързи въглехидрати, приемаше Цитросепт, половин час след това пробиотици, които съдържат ацедофилус и бифидо бактерии. Мисля, че Цитросепт може да се приема от бременни, обаче задължително се започва с малки дози.

# 6
  • Мнения: 902
Виж този сайт www.nanocom-bg.com.

Поръчах си книгата преодолей кандида на д-р Walter Last. Излекувах синът си от чревна кандида. В продължение на месец беше на диета без бързи въглехидрати, приемаше Цитросепт, половин час след това пробиотици, които съдържат ацедофилус и бифидо бактерии. Мисля, че Цитросепт може да се приема от бременни, обаче задължително се започва с малки дози.

какви са изследванията за чревна кандида? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 170
Фецес. На детенце така откриха кандида- albicans.

Общи условия

Активация на акаунт