Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте. Ползвам Pampers и до сега нямаше проблеми. От една седмица обаче детето все е мокро и трябва да я преобличам. Или е пропуснал при крачетата и дупето или е мокра на кръста. Тя тежи около 3,5 кг. и аз ползвам номер 2. Купих си и номер 3, но положението е същото. И с едните, и с другите все е напишкана и мокра преди всяко хранене. Вече ще се побъркам - направо нямам дрехи за преобличане, а нищо не съхне в това време. Моля Ви ми кажете и при вас ли е така или съм некадърна да сложа памперса.  newsm78

# 1
  • Мнения: 70
И при мен е така. Смятам да пробвам с по-голям номер.

# 2
  • Мнения: 1 632
Нашите пропускаха,само тези които са без ластик.Ако са с ластик пробвай с по-голям номер и да стягаш малко повече памперса.Поне при нас от това беше.

# 3
  • Мнения: 268
Може би номерът, който ползваш, вече й е малък. Пробвай със следващия Peace

# 4
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Провери дали го слагаш правилно. Пробвай или да стягаш малко повече пампата, или смени номера, както са те посъветвали по-горе  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 130
Може би не го слагаш правилно. Като го стягаш на кръсчето гледай да остава място колкото да си пъхнеш единия пръст.

# 6
  • Мнения: 175
Ами номер 2 е от 3 до 6 кг, а номер 4 е от 4 до 9 кг. И с двата е напикана. Даже днес с номер 3 беше и оакана на кръста. Стягам колкото мога и не мога да разбера къде е проблема. Вижда ми се, че 2 е малък, а 3 е голям.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Да не би да го "вдигаш" по - нагоре и ако вече и е малък урината да няма място и време да попие...? newsm78 Нормално поставеният памперс трябва малко да виси между крачетата, затова е по - удобно и сигурно да е по - голям номер. Peace

# 8
  • Мнения: 2 211
И на мен ми се случваше, затова смених с Либеро, които имат ластик.

# 9
  • Мнения: 1 092
Ами номер 2 е от 3 до 6 кг, а номер 4 е от 4 до 9 кг. И с двата е напикана. Даже днес с номер 3 беше и оакана на кръста. Стягам колкото мога и не мога да разбера къде е проблема. Вижда ми се, че 2 е малък, а 3 е голям.
купуваш на детето големи памперси  Mr. Green,казвам ти го от опит Peace
и аз като теб бързах с по-големия номер и все беше мокър , купих отново най-малките /от 2 до 5кг/ и проблема ни се реши  smile3521 ползвах ги докато бебо стана 4.5кг newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Смени марката.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 244
Опитай се да го закопчаваш докато е със свалени крачета, ако е с вдигнати - като свали се оказва по-хлабаво (поне при мойто бебче така съм забелязала). Освен това, ако нямаш някакви предразсъдъци, пробвай и други марки. На мен например Памперс често ми пропускаше, въпреки старанието, а пък Хъгис - винаги. Сега купуваме Дайперс и се случва изключително рядко.
Да не звучи като реклама - просто пробвай различните, при вас може да е друго.
А да- старай се центъра на предната страна винаги да е по средата - при пъпчето, т.е. около двете крачета обиколката след залепване трябва да е еднаква. Това е една от причините да пропуска оттам. А ако пък е хлабаво закопчан, по-често изтича от горната страна.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И ние имахме този проблем Tired,затова смених Памперс с Либеро,понякога и Кан бебе и вече няма такъв проблем или многоооо рядко се случва Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 558
И на мен ми се случваше, затова смених с Либеро, които имат ластик.
 
newsm10 Направих същото и сега нямам проблем.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 720
И ние имахме "пиклив" период със сина ми - единия номер му беше малък, следващия - голям. Минахме на друга марка и въпросът се реши. Peace

Общи условия

Активация на акаунт