Секс и работа

  • 6 033
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Дали сексът на работното място е предимство или там където си вадим хляба не трябва да  си вадим други работи. Joy.Моето мнение е че секса на работното място е в минус.За мен личните отношения не трябва да се смесват с деловите,защото интимните отношения пречат на работота.А вие какво мислите?

# 1
  • Мнения: 3 423
Що па да не си вадим други работи.
Аз си вадя душата понякога, вадя си
изводи, вадя си пиличката и си пиля
ноктите, вадя кирливи ризи, ако ме
ядоса някой, вадя вода от 9 кладенеца,
за да си повиша заплатата. Както виждаш,
голямо вадене пада и няма време за секс.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз даже не пиша за секс по време на работа Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 2 401
Това за мен е долнопробно.  Никога не ми е хрумвало да се заигравам с колега, макар, да има доста хващащи окото...  Работата си е работа, личния живот е съвсем отделно.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Я, ти само в ДиС пишеш неграмотно.

По темата: може и предимство да е, може и в минус да е - кой както си го направи...
От личния ми опит - първият случай беше тригодишна връзка, вторият завърши с брак. И в двата случая отношенията ни по никакъв начин не навредиха на работата. 

# 5
  • Мнения: 2 161
Дали сексът на работното място е предимство или там където си вадим хляба не трябва да  си вадим други работи. Joy.Моето мнение е че секса на работното място е в минус.
Ами то аз затова не работя.Ако ми се случи да правя секс в офиса?Не искам да съм в минус.

# 6
  • Мнения: 3 521
Чуден е сексът на работното място. То и на всяко друго си е екстра.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Е, не е задължително щом имаш връзка с колега да се...обичате в офиса.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 428
Това за мен е долнопробно.  Никога не ми е хрумвало да се заигравам с колега, макар, да има доста хващащи окото...  Работата си е работа, личния живот е съвсем отделно.


Еха, чак пък долнопробно! Ние със съпруга ми се запознахме на работа и това е най-хубавото, което ми се е случвало!

Ако имаш предвид секс само е друг въпрос. Но и тогава може да се поспори - нали тимбилдинга напоследък е на мода Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Все още сме прекалено първобитни, за да можем да я караме постарому след като сме правили секс с някого. Отношенията се променят. Аз харесвам отношенията си с колегите и не искам да ги променям, поради което и не правя секс с тях. А и така мога да флиртувам с всички поравно Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма лошо в секса на работното място, стига ответната страна да не е колега, шеф или подчинен.
Иначе със съпруга ми сме пробвали и на неговото и на моето...

# 11
  • Мнения: 4 965
Зависи от обстоятелствата - доколко ти е сериозно отношението към работата и докъде ти стигат интересите към въпросния колега/колежка.
Когато си държа на работата, сексът и полът на колегите са последното, което ме интересува. А с обвързан колега /изобщо, с обвързан мъж/, докато аз самата съм обвързана - не мисля, че бих се заиграла.
Е, в друга ситуация - млади, необвързани хора и работа, която не е "до гроб" - не виждам проблем. Така срещнах мъжа ми - работата беше "между другото" /т.е. между учене, купони и подобни/, а ние двамата бяхме млади, здрави и свободни хора /има един лаф "Какво може да му стане на един млад, здрав човек  Wink"/. Та така - и секс правихме, и разни други неща си вадихме. Въпросната службица и на двамата отдавна ни е бивша, пък ние сме си съвсем настоящи /поне засега/.

# 12
  • Мнения: 4 585



Темата е за секс на работното място, а не за любов на работното място.
Секс и работа. Работата ще пострада по-малко от едно бързо забърсване
и туширане на напрежението, отколкото дългосрочно дървене и губене на
време с мисли за евентуален секс.

# 13
  • Мнения: 2 978



Темата е за секс на работното място, а не за любов на работното място.
Секс и работа. Работата ще пострада по-малко от едно бързо забърсване
и туширане на напрежението, отколкото дългосрочно дървене и губене на
време с мисли за евентуален секс.

Казано по мъжки. Laughing
Ама жената губи повече и от секса и от работата.

Нито задоволена като хората, ни свършила работата...Не дай си боже, че и оклепала нещата.


# 14
  • Мнения: X
Моето работно място е у нас.Та, и сексът, и любовта пак са там. Mr. Green
Нямам колеги- само съпруга ми, с който между другото навремето се намерихме точно на работното място.
И това не навреди.На работата ,де.

Общи условия

Активация на акаунт