molia za suvet

  • 532
  • 11
  •   1
Отговори
dnes mi e datata na termina ,no beb4o ne iska da izliza...i zapo4vam da se pritesniavam...dnes sum na pregled ,no ve4e ne znam kakvo da o4akvam...daite mi niakakav suvet molia Cry

# 1
  • Мнения: 753
Стигнала си дотук, браво, не се притеснявай..има майки раждат и след термина, отиди на прегледа и съм сигурна че и тетака ще ти кажат, има и преносени деца, ..успешно раждане   bouquet когато дойде момента

ето има даже подходяща тема за теб: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222442.0

# 2
  • Мнения: 4 451
Нищо страшно не виждам. Може малко да преносиш. Терминът е ориентировачна дата на раждане и рядко се случва бебето да се роди точно на него.
След като днес си на преглед, гинеколога ще ти каже какво ще правите.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
С второто си дете преносих три дена.Разхождах се,постоянно за да родя уж по-бързо. Grinning Не се притеснявай много често се случва бебчо да се преноси.
Успех  Peace  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Нищо притеснително няма в преносването, освен ако не е прекалено дълго.
Докторът ще ти обясни. Сигурно от сега ще те викат всеки ден на преглед. Скоро ще родиш, не се притеснявай   Peace И успех! bouquet
Аз преносих три дни, имам чудесно момиченце.  Simple Smile Разхождай се повече, това помага също бебето да слезе добре надолу и да се намести за излизане.

# 5
  • Мнения: 2 005
нормално  е да преносиш няколко дни Hug Не се притеснявай Grinning желая ти леко раждане и да се радваш на здраво и чудесно бебче  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
Blagodaria vi mnogo,ve4e sum malko po-spokoina i sled malko mislia da izliaza na razhodka ....mnogo ste mili

# 7
  • Мнения: 141
Ще ти препоръчам една дълга и приятна разходка ,аз предприех една такава и 24 часа след тази разходка родих .Може и да е случайност но ако искаш пробвай.Пожелавам ти съвсем скоро да гушкаш здраво , красиво бебе  и леко раждане.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Спокойно, никой не е останал "там" завинаги.  Mr. Green Явно му е много добре в мама и затова не иска да излиза. Ще се появи, когато му дойде времето. А ти не се измъчвай и хууубаво си поспи, че после ще ти липсва съня много.  Laughing
Желая ти спокойно да си дочакаш рожбата и най - лекото раждане. Hug

# 9
  • Мнения: 1 672
не се притеснявай ще излезе бебчо няма къде да иде  Flutter



# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
нормално  е да преносиш няколко дни Hug Не се притеснявай Grinning желая ти леко раждане и да се радваш на здраво и чудесно бебче  bouquet  bouquet  bouquet
Peace Peace
Не се притеснявай,чакай,почивай си и си мисли за важния момент Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 558
Не се притеснявай! Моите дъщери се родиха след термина и двете. Пък я ела ги виж сега  Mr. Green. Ако цикълът ти е по-дълъг от 28 дни е нормално да родиш след термина. При мен случаят е такъв. Пък и кой знае кога ти е била овулацията. Божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт