Гинеколог в Стара Загора!

  • 1 399
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте! Може би темата ми не е точно за тук, но се надявам да ми помогнете! Аз съм от Стара Загора и искам да отида на преглед при гинеколог. До сега съм ходила само веднъж и беше при д-р Кирчева, но честно казано въобще не съм доволна от нея и по- скоро от отношението й. Беше много груба с мен, накара ме да се почувствам едва ли на като леко момиче, затова че съм млада и водя сексуален живот. Обръщам се към вас, с надеждата да ми помогнете. Бих искала да отида при някоя добра специалистка с добро отношение, а също така и да работи със здравната каса по възможност. Надявам се да ми помогнете, пишете също така и къде се намира кабинетът.
Благодаря Ви много предварително !

# 1
Здравей!
Прочетох коментара за д-р Кирчева и въпреки, че аз не съм младо момиче, а съм на 39г. искам да споделя, че се почуствах по същия начин, когато ходих при нея преди около година. Явно това е метода на работа при нея.
А иначе искам да препоръчам д-р Бузалов. Много съм доволна от него. Между другото преди 18 дни той изражда бебето ми и през бременността ходих при него на прегледи. Той се занимава с  гинекология и онкология. Частният му кабинет е на ул."Цар Калоян" 18 тел. 644100, GSM 0888377966.

# 2
Радвам се, че откривам подкрепа в твое лице, защото тук там бях чула добри отзиви за тази гинеколожка и си бях помислила, че може би аз съм в грешка, както и да е. Поздравления за бебчето Simple Smile да ти е живо и здраво и да ти носи много радост Simple Smile аамм...а можеш ли да ми препоръчаш някоя жена- гинеколог, защото се срамувам и ми е неудобно да отида при мъж?

# 3
# 4
Препоръчвам също и д-р Кадирева. Ходила съм при нея един-два пъти отдавна, но слушам само хубави неща от други пациентки за нея.

# 5
  • Мнения: 79
И аз сьм ЗА д-р Кадирева .  Много  добьр специалист и човек преди всичко . Доста се лутах докато направя избора за гинеколог , но се радвам че попаднах точно на нея . Посетих и Частното АГ , но не останах особено очарована . Прегледа ме д-р Иванов.

# 6
А къде се намира кабинетът на д-р Кадирева? Някакъв телефон можете ли да ми дадете ? Работи ли със здравната каса?

# 7
  • Мнения: 79
Мисля , че д-р Кадирева  не работи сьс здравната каса . Аз ходих в частния й кабинет и платих 20 лв за преглед . След десет дена ходих на контролен преглед , но този пьт не заплатих нито стотинка . Кабинета й се намира на ул. "Ген . Столетов "  107 , тел. 042/62 51 93 , Мед . центьр "АвистА". Много сьм доволна от нея . За мен това е истински професионалист. Не гледа да ти вземе парите само .Разпитвате най-подробно  , обяснява най-подробно , отговаря ти на вьпросите без досада , а с желание .  Ходила сьм и при други лекари и мога да направя разлика . Работи само понеделник , вторник и четвьртьк от 14.30 . Между другото можеш да намериш координатите  на голяма част от гинеколозите в Бизнес поща . И там дори пише (за  някои) дали работят сьс здравната каса.

# 8
Благодаря много ! А някой да знае координатите на д-р Найденова и д-р Гидикова и дали работят със ЗК ?

Общи условия

Активация на акаунт