Серията играчки "Шрек" в "МакДоналдс"

  • 4 978
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 841
Моля ако някой събира серията играчки "Шрек" от "МакДоналдс" да ми помогне да разреша енигмата - какво, по дяволите, "говорят" тези играчки??? Имаме вече четири от тях - Шрек, Магарето, Принца и Фиона, и макар, че английският ми е на доста добро ниво, НИЩО не мога да разбера (освен че в изречението на Магарето се чува едно развълнувано "Шреееек"...)

Знам, че има доста любителки на МакДоналдс, както и доста мами с перфектен английски, та ако някой има представа, нека ме "светне" - ненавиждам да отговарям на въпросите на детето ми с "Не знам"  Embarassed

Предварително благодаря!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Не съм ги виждал играчките, но виж тук
http://www.mcdonalds.bg/new_md/display.php?p=kids

# 2
  • Мнения: 6 417
Те толкова бързо го избърборват, че нищо не им се разбира  Joy

# 3
  • Мнения: 2 891
Хехе, в сайта всичко са обяснили, че и с превод  Grinning Играчките стават ли за нещо? Мислех да ида в МакДоналдс и да се прежаля с един сандвич, за да дам играчката на дечко.

# 4
  • Мнения: 1 492
За първи път в сайта няма дати. Някой знае ли кои играчки са тази седмица?

# 5
  • Мнения: 6 992
Грозноватички са ми, джей-джей, не се прежалвай Laughing

# 6
  • Мнения: 4 841

Много ти благодаря  Hug

На мен играчките ми харесват, на сина ми също, пък и сме любители на Шрек, така че съм доволна.

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
За първи път в сайта няма дати. Някой знае ли кои играчки са тази седмица?
и аз искам да питам същото...

# 8
  • Мнения: 47 963
ами допреди няколко дни имаше дати, и първите си излязоха на датите, имаме първите 4, сега кои са, чакам фиона и котарака и бебетата
ах гадовете ако сега ни прецакат с играчките  #Cussing outзаради тия играчки водих децата специално, та и по 2 детски менюта

# 9
  • Мнения: 793

Мерси много да линка, не съм очаквала да ги има в нета  Crazy Леля и ни изпрати Шрек от щатите и много хора се чудеха, какво казва това чудо  Laughing

# 10
  • Мнения: 6 206
Играчките са много хубави! След кучетата направо са шедьоври.
Шрек е много добър, аз продавам подобна кукла, малко по-голяма и е кукла на 5 лв. И върви много /наближава Шрек манията/, та за към меню тази играчка е перфектна.
Ние в момента не сме на вълна Шрек, съвсем наскоро ни пусна, предложих му на малкия и Шрек и магарето, отказа ми. Иска два лъва още, понеже сега хит вкъщи е Цар Лъв 1,2 и 3.

# 11
  • Мнения: 4 371
Шрек и магарето бяха свършили за 3 дни в цяла София Crossing Arms
Пепи много ги иска, дали пак ще ги пуснат? Имаме Арти, Бисквитката, Котарака и Фиона. Сега чакаме Бебетата Grinning

# 12
  • Мнения: 6 206
Шрек и магарето бяха свършили за 3 дни в цяла София Crossing Arms
Пепи много ги иска, дали пак ще ги пуснат? Имаме Арти, Бисквитката, Котарака и Фиона. Сега чакаме Бебетата Grinning
Вчера в Пловдив имаше и Шрек и Магарето, Фиона, бебето /видях само едното/, но в неделя имаше само Бисквитката. Какво прекарване, бисквитката е единствената ужасна играчка в целия комплект, а точно в неделя само нея. Лично чух няколко споменавания на роднините на Макдоналдс от ядосани татковци, нали съм на 50 метра от там.

# 13
  • Мнения: 47 963
значи вече има фиона?кога я купихте?

# 14
  • Мнения: 6 417
В петък пускат в "МакДоналдс" на "Мария Луиза" Фиона и котаракът.

Общи условия

Активация на акаунт