За къпането в банята от кога

  • 1 997
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте Hug момичета на колко месеца или годишна възраст започнахте да къпете децата си в банята под душа ,ще ми бъде интересно ако всяка от вас сподели Heart Eyes Flutter

# 1
  • Мнения: 2 821
Права под душа - на година и 5 месеца беше. Когато се роди бебето нямах време да я къпя в коритото и да си играе с водата и набързо под душа. За щастие не се страхуваше вече от струята. И сега си се къпем така.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Може би от възраст 1 г и 2-3 месеца, защото все ставаше прав в коритото. Купих му от гумените стелки за баня, за да не се пързаля и му давам подвижния душ "да се къпе сам" - така къпането е доста забавно. Освен това, за разнообразие, понякога го  къпя в надуваемото басейнче от морето - също много се радва...

# 3
  • Мнения: 4 621
Под душа от година и 3 месеца Peace

# 4
  • Мнения: 1 371
То моето не ходи още, не стои право, но откакто навърши пет месеца си го къпем в банята, във ваничката, и после поливаме направо с душа. Много му се радва. Забавно му се, иска да го държи (ей така, не за да се полива сам, де) и ако може да мине и той през устата... Laughing

# 5
  • Мнения: 653
все още не се къпем изцяло прави под душа
но поне вече махнахме коритото, сега само с един леген и после за изплакването е прав под душа
първите няколко пъти се страхуваше от слушалката на душа, но вече му е кеф

# 6
  • Мнения: 4 668
На 6 месеца го къпехме вече във ваната , с анатомична седалка . Преди годинката махнахме и седалката и си стоеше на една гумирана постелка във ваната . Така си го миехме - с душа или му пълнех ваната с много пяна и гумени животни  Wink

# 7
  • Мнения: 649
Под душа ги капя от 3месечна възраст. Нямах време да ги къпя и двамата в коритото един след друг, да сменям води ит.н. Затова, гушнати в мама и под душа. не са се страхували като по-малки, но скоро започнаха да се дърпат от силната струя на душчето.

# 8
  • Мнения: 564
Беше на 8 1/2 месеца, когато започнахме да я къпем под душа - така се случи. Бяхме на море и първата вечер не купихме легенче, та пробвахме под душа да я изкъпем. На нея й хареса. Тя вече стоеше права ( с прикрепване от баща си  Wink ) и от тогава най-често такава ни е вечерната баня  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 473
 ooooh! ooooh! ooooh!

Дъщеря ми обожава да се плацика във ваната, на почти 7 г е. Права под душа рядко се случва да я къпя - само за изплакването се изправя. Rolling Eyes

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
От 1.5 години някъде къпя сина ми под душа, но той предпочита да седне в коритото и да се къпем с подвижния душ.

# 11
  • Мнения: 5 393
Към 1г и 4-5м. започнах да го къпя прав под душа,а ваничката я пълнех 1-2 пъти седмично, да му направя кефа да се плацика колкото си иска.Но иначе винаги съм го къпала в банята(заглавието ми е странно Crazy)

# 12
  • Мнения: 4 473
От 1.5 години някъде къпя сина ми под душа, но той предпочита да седне в коритото и да се къпем с подвижния душ.

Същата работа. По-често използвам даже коритото, защото по-лесно и бързо се пълни, а и е по-хигиенично. Душът ни е над ваната, та когато е права - ме изкъпва и мен, докато е на стойка. Crazy

# 13
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Започнах да я къпя под душа през лятото (някъде на година и три месеца). Причината е, че през зимата в няшата баня е студено, а и според мен детенце трябва да може да стои стабилно самичко.

# 14
  • Мнения: 1 541
От година и девет месеца. Имаше варицела и тогава така я къпахме и след това просто си остана такава практиката. Пести време, о пък не е такова забавление за детето  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт