Усещате ли кой какво ви мисли?

  • 1 356
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 В обкръжението ви има ли хора, за които сте сигурни че не ви мислят доброто? Ей така, основателно или не да сте стигурни, че точно те дебнат подходящ момент и слуай да ви извъртят някой номер, да ви подлеят вода, да ви омаскарят....или каквото и да е.
 Моля, не става въпрос за паранои, а за основателни подозрения  Laughing

# 1
  • Мнения: 2 212
Основателни - не. Паранои - колкото си щещ  Laughing

И още нещо - ако съм сигурна, че някой от обкъжението ми не ми мисли доброто, то той ще престане да бъде от обкръжението ми.

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Само паранои, но много рядко.
По принцип не ми пука дали ще ме мразят и ще ми мислят злото!

# 3
  • София
  • Мнения: 15 435
Ами не знам как да го обясня, но усещам какви са хората още като ги видя.Усещането е в слънчевия сплит,ако ме стегне или усещам напрежение, човека срещу мен не е свестен.И това усещане до сега никога не ме е подвеждало.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Подозирала съм, да. Да са ми доказвали, че е така - не.

# 5
  • Мнения: 2 161
Не усещам в обкръжението ми да има хора,които да ми мислят нещо лошо.

# 6
  • Мнения: 184
В обкъжението ми няма такива, но съседката е такава.
Гледа ме злобно, завижда и на всичкото отгоре, си ми го и казва в очите - че не заслужавам мъжа си, че не било редно той да ми помага, а нейният да не й помага и все такива.

# 7
  • Мнения: 45
  Не знам дали е параноя, но едната ми колежка си е злобничка и около нея се усеща силен негативизъм Tired не, че прави мръсно, но как гледа................и всичко забелязва и отбелязва "Я днес си с еди кво си облечена, с различен грим от вчера, с различен лак...." Crazy малко е влудяващо.

# 8
  • Мнения: 25
Винаги съм била позитивно настроена и с насмешка съм гледала на фрази от типа "завистта движи света", но от няколко месеца насам се убеждавам в противното. Ако споделя с някоя "приятелка", че детето не е добре или мъжът ми ме е ядосал или имам финансов проблем и пр. започва едно успокояване и съчувствие. Но ако се похваля, че малкия може нещо ново или сме си купили нещо или сме ходили някъде и е било приятно, започва цяла тирада колко са щастливи как  децата и съпрузите им са най-.Едва ли не, къде съм тръгнала да се хваля и какво си въобразявам.
Толкова ли е трудно да се зарадваш на моето щастие, а не да го омаловажаваш, за да изпъкнеш ти в твоето, според мен, нещастие.
Болно ми е, но откакто съм в къщи, за да гледам малкия, подобни случки с "приятелки" зачестиха и това ме накара постепенно да се отдръпна и да си излизаме само двамата през деня.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
От хората, които ме вълнуват няма такива. Иначе винаги усещам, имам страшно силно развита интуиция. Понякога даже чета мисли...

# 10
  • Мнения: 516
Усещам негативните емоции на  другите. Инстинктивно става. Общо взето гледам да не общувам с такива хора.

# 11
  • Мнения: 1 541
В общи линии мога да кажа, че добре преценявам хората и усещам с кои си допадаме и с кои не.
Да, има един- двама такива, но.....Човек трябва да се научи да балансира и намира път към хората. А лошите им помисили си остават за тях- те са си отговорни за това, какво желаят на ближния  Twisted Evil Grinning

# 12
  • Мнения: 3 521
Има, да. Няма какво да им усещам, те са се доказали като злонамерени гадинки. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 818
О, аз съм абсолютно перде в това отношение.  Laughing Живея си в щастливо неведение, не ги мисля хората какво могат да ми мислят, по принцип в обкръжението ми не съм забелязала някой да се опитва да ми прави злини, останалите хич и не ме вълнуват и така.  Grinning

# 14
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Ами не знам как да го обясня, но усещам какви са хората още като ги видя.Усещането е в слънчевия сплит,ако ме стегне или усещам напрежение, човека срещу мен не е свестен.И това усещане до сега никога не ме е подвеждало.
Аз също.

Общи условия

Активация на акаунт