Как избрахте кумовете си?

  • 4 307
  • 89
  •   1
Отговори
Как избрахте кумовете си? Коя беше причината да изберете точно тях?
По време на брачната церемония се споменава: "За кумове избрахте най-достойните между приятелителите си" - такива ли са наистина, вашите за вас?
Любопитно ми е как беше при вас?

# 1
  • Мнения: 6 039
избрахме си ги по красота hahaha


смятам, че са достойни, особено кумът ни. млад, красив, умен, талантлив, известен  - абе достоен е ,да

# 2
  • Мнения: 1 172
Най-достойни са като двойка. Имаме и няколко single, които също са сред най-достойните.
Но държахме кумувете ни да са двойка.

# 3
  • Мнения: 677
Разбира се, че по красота. Няма да ни загрозяват снимките, я!

# 4
  • Мнения: 1 312
Бяха единствената семейна двойка измежду приятелите ни.
Събирахме се доста докато айляците ергенуваха по заведенията.
Освен това в тяхната кухня седнали един в друг/аз в него Laughing,щото нямаха пари за столове/,решихме да се вземем Mr. Green
Незнам дали са най-достойните,но никога не съм съжалявала за избора.
Сега живеем в различни градове и се виждаме 3-4 пъти годишно,но ги уважавам и обичам.

# 5
  • Мнения: 185
Кумата ми беше приятелка и живееше над нас.Постоянно бяхме заедно,а и тя ме запозна с мъжа ми.
Разбира се, че по красота. Няма да ни загрозяват снимките, я!
Добре,че и двамата с кума са хубави,та не ни загрозяват снимките.

# 6
  • Мнения: 2 792
 Това е интересен въпрос, мен никой никога не ме е канил да му кумувам, значи аз съм неподходяща, това все пак е отправна точка за разсъждение.

# 7
  • Мнения: 6 039
Това е интересен въпрос, мен никой никога не ме е канил да му кумувам, значи аз съм неподходяща, това все пак е отправна точка за разсъждение.

хахаха
и мен не са ме канели за кума
обаче аз разсъждавам в друга посока:
прекалено  съм извисена и си мислят, че не са достойни
страх ги е  Joy Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 3 521
При мен критериите бяха да носят на пиене, на бой и акъл да имат.

# 9
  • Мнения: 677
значи аз съм неподходяща...

Нефотогенична, може би? Я пльосни снимка тук де.
И мен никой не ме е канил за кум. И по-добре, че тва със словото ми е непоносимо...


# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Кумата ми е близка приятелка и ми е помагала в кофти моменти, кумът ни запозна с мъжа ми + му е близък приятел, на мен не чак толкова.  Simple Smile

И мен никой не ме е канил за кума, ама и никой не се е женил.

# 11
  • Мнения: 3 521
Аз пък съм била кума-даже два пъти. Нъц. Crazy

# 12
  • Мнения: 1 215
значи аз съм неподходяща...

Нефотогенична, може би? Я пльосни снимка тук де.
И мен никой не ме е канил за кум. И по-добре, че тва със словото ми е непоносимо...




Това 2 пъти го прочетох ''нефтогенична''. Викам си сигурно някой нов лаф, може някой да е от Бургас или по случай 09/11.

# 13
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Искаше ми се кумовете ни да са някой от близките ни приятели, но така и не стигнахме до консенсус с мъжа ми за двойката. Затова последвахме традициите. Нашата кума е кръстница на мъжа ми. Родителите и са кумове на свекитата.
Много се чудех в началото дали да се съглася, защото те са по-възрастни от нас, а и бях ги виждала два пъти преди сватбата, но не съжалявам. Оказаха се  прекрасни хора, които страшно ни подкрепят и ни помагат. Децата им също са прекрасни и много се радват на малкия. Синът им е кръсник на сина ни и тайно се надявам той да му е кум като порасне, не заради традициите а защото наистина са страхотни хора. А и все пак опитът си казва думата, кумата ми е давала доста добри съвети относно гледане на дете и житейски ситуации през които вече е минала, а аз се тюхкам и се чудя как да постъпя.

# 14
  • Мнения: 109
Нищо не сте загубили,че не са ви канили.Ние като бяхме два пъти какво от това.Особено с вторите.Искрено съжалявам.Кумовете трябва да са ви приятели с които и вие и те не само в хубави моменти да сте заедно.С нашите кумове и сме се карали и сме се сдобрявали и винаги при трудности сме били заедно.След вашите родители те трябва да са ви най-близки.Според мен.Но нашите втори кумци при наша първа трудност и то временна веднага ни обърнаха гръб.А после след като се оправихме все едно "ни лук яли ,ни ли...."

Общи условия

Активация на акаунт