Болят ме сливиците

  • 6 070
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, знам че не е нещо кой знае какво, но често ми се възпаляват и все антибиотици ми изписват. Сега пак усещам болка и ми се иска да стопирам преди да се развие в ангина. Кажете какво да си взема. болката не е в гърлото, а като преглъщам ме болят точно сливиците

# 1
  • Мнения: 2 082
 гаргара с нишадър,лайка и лимонов сок-по отделно.можеш да се намажеш с гранофурин.аз понякога си слагам сода на сливиците,но само ако можеш...  Simple Smile пръскам си биопарокс-това се сещам за момента

# 2
  • Мнения: 1 632
Можеш да си направиш компрес с мед и няколко капки ракия.На мен много бързо ми действа и пресича колдрекс лимон.

# 3
  • Мнения: 55
Мед, лимон и сода за хляб- разбъркваш и хапваш.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 94
Много мразя бабини рецепти. Когато става дума за детенце ги прилагам и гледам да не давам лекарства, но когато е за мен пия 5 дни Тримезол по 2 на 12ч. и се оправям перфектно.  Знам, че е гадно и въпреки това го правя. Още на втория прием ме отболяват. Може би трябва да спомена и това, че съм учителка и сливици и гърло ма болят почти непрекъснато. Човек се научава да не обръща внимание.

# 5
  • Мнения: 55
Въпросът не е в това какво мразим и какво не, а какво помага.Аз също работех като учител и не си затварях устата по цял ден- почти непрекъснато имах проблеми с гърло.Също трябва да се приемат повече течности, за да не се изсушава гърлото и тогава и гласът не спада, и гърло не боли.В момента съм в къщи- не ходя на работа- и нямам проблеми.

# 6
  • Мнения: 127
Ако можеш да търпиш си намажи гърлото с мед и сода едно към едно.Това много помага Hug Joy

Общи условия

Активация на акаунт