Какво правите когато сте се изложили ужасно?

  • 3 904
  • 78
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Днес си изтървах нервите и се изложих, ама като кифладжийка. Какво правите вие като се изложите? Аз лично страдам сега и си извадих поука - никога повече няма да повторя грешката си. Но как да ми стане по-леко?

# 1
  • Мнения: 389
Срамувам се. И гледам да забравя, ако няма как да го поправя.  Blush

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
За какъв тип излагане става въпрос - насочи ни.

# 3
  • Мнения: 2 212
Ох, няма да стане някак си от въздуха, просто постепенно ще забравиш с времето. А ако се върнеш и почнеш да се оправдаваш, от собствен опит съм забелязала, че става по-зле и повече омазваш...така, че пий една студена вода дет се вика и давай нататък - поуката и обицата на ухото са най-важните в случая  Peace

# 4
  • Мнения: 236
Да, разясни. Какво излагане?

# 5
  • Мнения: 3 575
Умирам си от срам, какво! Hug
Държи ме дълго време след това и непрекъснато се обвинявам каква патка съм била. Търся съчуствие и оправдание...

# 6
  • Мнения: 1 250
Отивам да се срамувам в ъгъла и гледам да не мисля за това.

# 7
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нищо не правя - чакам да ми мине срама  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 521
Изчервявам се и се извинявам.

# 9
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!

# 10
  • Мнения: 4 138
Срамувам се. Дори когато остана сама, пак си се срамувам - от мене си. С времето, обаче минава, за щастие!
и при мен така.............. Blush

# 11
  • Мнения: 78
Обръщам го на майтап  Mr. Green

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed

# 13
  • Мнения: 3 760
Срамувам се  Embarassed Embarassed Embarassed
Ако мога да го поправя нещата- действам, ако трябва се извинявам. С по-близки хора го обръщам на майтап.
Помня дълго, но се старая да не задълбавам.

# 14
  • Мнения: 1 733
Уф, ужасно изглагане, поне за мен. НИКОГА не съм правила подобно нещо, и няма и да повторя, но..... Срам ме е да си призная. Embarassed
Ееееееееее, хайде де Praynig

Общи условия

Активация на акаунт