Възможно ли е? Варна - детски ортопед

  • 941
  • 5
  •   1
Отговори
Възможно ли е в цяла Варна /все пак сме голям град/ да няма детски/подчертавам ДЕТСКИ/ ортопед по здравна каса?
и искам още нещо да питам: какво значи ортопедични обувки: тези дето продават по магазините с ортопедично ходило или онези дето едно време ги правеха в специализирани медицински работилници?

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 08:58 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 4 582
аз мисля че имаше един в окръжна болница, не може да няма
ти като поиска направление от  личния лекар къде те пратиха

# 2
  • Мнения: 17 407
Няма детски ортопед по здравна каса. Не им се занимава явно... Ортопедичните обувки се изработват в работилница.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Ходили сме със Симона с направление по ЗК когато беше на месец и на 6 месеца, при д-р Мартин Гилев. Приема в МЦ Св.Анна, в двора на Окръжна болница, долу на ъгъла на Цар Освободител и Ген.Колев. Може би не е точно детски ортопед, защото съм виждала и възрастни хора при него, но съм доволна от прегледите при него.

# 4
  • Мнения: 170
Д-р Райчев от медицински център  ,,Плюс " , зад общината е много добър.Аз и за двата профилактични прегледа водих там Мони и съм много доволна, не е точно детски ортопед , но е много добър.Не работи по ЗК и прегледа при него е 30 лв, прегледите са с предварително записан час Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 428
Д-р Владимиров, Окръжна б-ца поликлиниката. Работи със ЗК

Общи условия

Активация на акаунт