АУРА СЛИМ - термокрем за изгаряне на мазнини !!!

  • 779
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
моля някой, ако е ползвал този крем да сподели има6е ли ефект.Днес се намазах за 1ви път ,ама незнам дали 6те изтрая 2седмици както пи6е на опаковката.Кожата ми се за4ерви и се 4увства не6то като затопляне.На самата опаковка пи6е 4е това е ефекта,но на мен ми се вижда самнително #Crazy
аиде които го еползвал да каже колко време след това из4езва това парене Shocked  и естествено има ли ефект

# 1
Аз съм го ползвала, но не можах да изкарам до края тубата, защото затоплянето ми беше супер неприятно. Не знам дали има ефект , но кожата се зачервява и затопля.

# 2
  • Мнения: 5 362
Може ли да качите една снимка,да го видя,че ми стана интересно.Колко струва?

# 3
  • Мнения: 235
И аз съм го ползвала. Издържам на затоплянето , не ми е неприятно , но някакъв умопомрачителен ефект няма според мен. Поне е евтин .

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
При мен нямаше затопляне, а само зачервяване.
Няма фантастични резултати, но в сравнение с Дева-та и един на Евелин, мисля, че този по-силно действаше.

# 5
  • Мнения: 1 270
цената на крема е около 6-7 лв  Peace
аз измазах цяла тубичка, но освен гладкост на кожата друга разлика не видях. а то и с боди лосион да се мажа пак ще ми е гладка кожата. когато се намазах първия път 5 минути бягах из стаята така жестоко ми пареше. после свикнах, но определено не е от най-приятните усещания. да не говорим колко кофти мирише  Sick половинката ме заплаши с изгонване от семейното легло ако купя още една опаковка

Общи условия

Активация на акаунт