Момера Пенчева - енерготерапевт или ...

  • 14 935
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Чух за някаква известна енерготерапевтка от Ст. Загора - Момера Пенчева, която била помогнала на много хора с най-различни страдания. Някой има ли информация за нея - наистина ли е енерготерапевт (каквото и да значи това;  май не е официално признат медицински термин) и има ли медицинско образование? Надявам се, че не е поредната шарлатанка. Хората, които ми говориха за нея, твърдят, че техен познат след един сеанс е свалил диоптрите си с 1,5 , а жена му след 3 сеанса е установила, че са изчезнали възлите в щитовидната и жлеза.

Звучи твърде хубаво, за да е истина, така че нека попитам още веднъж дали сте чували за тази жена.

Предварително ви благодаря и се извинявам, ако темата не е за тук.

# 1
  • Мнения: 4 414
чувала съм, но личен опит нямам.
има колега от Стара Загора, който твърди, че наистина лекува, но и той не е ползвай услугите и.
друго за съжаление не мога да кажа.

# 2
  • Мнения: 1 149
Аз съм от Стара Загора и съм чувала и  такива неща за нея,но личен опит нямам.Ако искаш  информация за нея свиркай-ако мога ще помогна Peace

# 3
  • Мнения: 569
Бях при нея май месец. Чувствам се по добре, но трябваше да отида поне три пъти за да има траен резултат, а аз не го направих. Сега обаче отново се замислям да я посетя. Само да ти кажа че опашката пред домът и е голяма, всеки ден.

# 4
  • Мнения: 158
Благодаря на всички Ви за информацията!

Viktory, Nikitita - някакъв телефон за връзки имате ли? Аз намерих само адрес, но не ми се ще да бия път чак до Стара Загора, за да узная, че точно в този ден жената примерно не приема...

Nikitita, вярно ли е, че тя провеждала само групови сеанси? Малко странно ми изглежда.

# 5
  • Мнения: 1 149
Утре ще мина от там и ще разпитам PeaceДано да не вали,че съм с мъника

# 6
  • Мнения: 158
Viktory, много ти благодаря! Само че аз така или иначе през следващите две седмици няма да мога да отида, така че ако е студено или вали, недей да изкарваш детето навън само заради това. Ако и когато имаш възможност да минеш оттам и да поразпиташ, би ли попитала, ако не те затруднява, дали помага за деца с имунодефицит (иначе казано, постоянно боледуващи деца, при които кръвните изследвания показаха нарушен имунитет).  Предварително ти благодаря и пак ти казвам, не  ми е толкова спешно.

Честно казано, не вярвам много в такива неща, но след като традиционната медицина и хомеопатията не се справиха с нашите проблеми, съм готова да опитам и по-нетрадиционни методи.

# 7
  • Мнения: 1 149
Пробвала ли си нещо от рецептите на баба Ванга?
Чувам много добри отзиви за тях.Виж тук    http://www.vanga.info/prescriptions.html
А за Момера ще разпитам само,че ще е в началото на другата седмица-щом не ти е толкова спешно.
Пак ще пиша Peace

# 8
  • Мнения: 158
Някои от тях съм пробвала (по-лесните - напр. тази с кромид лук и захар против детски бронхит), но не съм опитвала тези, за които специално трябва да отида до билкова аптека (напр. с подбел - за същата диагноза). Сега прегледах набързо линка, който си ми пратила, за да видя дали мога да намеря нещо за общо укрепване на имунитета, но от пръв прочит не открих нищо. Утре пак ще погледна. Проблемът ни е, че докато другите деца , като хванат хрема, подсмърчат 2-3 дни и им минава, моите задължително започват да кашлят на третия ден и на петия са с бронхит и бронхоспазъм. При това независимо от лечението (със или без антибиотик, сиропи против кашлица и пр.) Кръвните изследвания и на двамата показаха нарушения в имунитета; изпихме цели кофи с различни имуностимуланти през последните две години с нулев ефект. Пробвахме и с хомеопатия и се докарахме до  болница с тежки бронхити (и двамата едновременно). И лампа "Биоптрон" на "Цептер" с поляризирана светлина си купихме - нулев ефект! Абе нищо не помага и това си е...

Даже и в момента единият ми е с хрема и кашлица от два дни, а току що и другият започна да подкашля, както си спи.

# 9
  • Мнения: 1 149
ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка. Peace
Може да ти звучи невероятно,но нищо не ти пречи да пробваш.
Нашия батко и той често боледува,но по-честоправи хреми с кашлици,които от нищо не се влиаят.Писнало ми е да го тъпча с лекарства.Но щом той се  разхреми започвам да треперя за малкото-да не би и то да се разболее.......та така мисля да пробвам рецептите на Ванга.Доста момичета  казват,че въобще не са предполагали,че ще им помогнат такива билчици.Дано да намерите лек  по-бързо Peace

# 10
  • Мнения: 158
Това поне е лесно, ще го пробваме! Благодаря ти, Viktori!

# 11
  • Мнения: 644
ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка. Peace

E да ама на мен ми трябва по-подробно разяснение? Как да го разбирам "поливайте"?  Един вид сварявам колко литра вода с мащерка? 7л ли примерно? Толкова мисля, че ми побира херметическата! И като се свари вземам и изполивам детето, което примерно е стъпило в леген и после пак вземам от легена и изполивам так аняколко пъти ли? Хи4 не са ми ясни тези оскъдни указания! И аз съм гледала рецептите на Ванга. Много ми се ще да ги пробвам, макар все си харесват от труднонамиращите се растения ама за ей такива дребни неща се чудя как ще стане?

# 12
  • Мнения: 1 149
ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка. Peace

E да ама на мен ми трябва по-подробно разяснение? Как да го разбирам "поливайте"?  Един вид сварявам колко литра вода с мащерка? 7л ли примерно? Толкова мисля, че ми побира херметическата! И като се свари вземам и изполивам детето, което примерно е стъпило в леген и после пак вземам от легена и изполивам так аняколко пъти ли? Хи4 не са ми ясни тези оскъдни указания! И аз съм гледала рецептите на Ванга. Много ми се ще да ги пробвам, макар все си харесват от труднонамиращите се растения ама за ей такива дребни неща се чудя как ще стане?
Виж тук мила  http://www.vanga.info/prescriptions.html  аз не съм ги пробвала-просто съм чувала добри отзиви за тях от други майчета.Тези дни ще пробвам за косопада
Извинявам се на авторката че размивам темичката  bouquet

# 13
# 14
  • Мнения: 481
Има хора, които се кълнат, че Момера им е помогнала за най-различни заболявания.
Наистина пред къщата й всеки ден има много хора, които чакат.
Да, така е провежда групови сеанси. В една голяма стая събира около 20 човека и така си провежда сеанса. Преди години водих сестра ми при нея, тъй като имаше поликистозни яйчници и много болезнен цикъл. Е, не й помогнаха сеансите, въпреки че ходихме три пъти.
Не зная, на други хора може и да помага. Имаше едно момиче със витилиго и едно с псориазис и двете бяха много доволни - през две години ходят и за този период проблема изчезва... а това са заболявания, за които традиционната медицина е почни безсилна....
Пробвай, ако не помогне, поне няма и да навреди.... поне така си мисля.....

Общи условия

Активация на акаунт