Споделете - 21 ... Цветен листопад от думи...

  • 27 430
  • 1 532
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Старата тема: Споделете - 20...Есенна соната...

Ако имате претенции към заглавието, съгласна съм да го променям  Wink
Първа да споделя, днес след работа си направих мини шопинг терапия, уж тръгнах да си търся дънки, а скоро след това се озовах със спортен панталон и също така спортно кожено яке, и маратонките (които даже и на снимка има в миналата тема  Laughing)...та студът вече не може да ме уплаши  Whistling
#есен #листопад

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 18:15 от russev

# 1
  • Мнения: 3 405
лягам, си, че утре ще хвърча като финикиец.
естер, хубаво заглавие  Hug

# 2
  • Мнения: 2 212
Благодаря, Дяволинка Simple Smile Лека нощ на вас  Hug

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Еха, хубаво заглавие. Hug
Засега толкова. Нямам друго какво да споделя. Grinning

# 4
  • Мнения: 1 951
Споделям, че реших да си измия стъклото на колата и вместо чистачки две голи железни пръчки  Sick Направиха две деруги на стъклото. Трудно забележими, но деруги все пак.
Още се крадат чистачки в днешно време  Rolling Eyes
Преди няколко дни ми откраднаха и телефона.
Какво ли предстои да ми бъде откраднато?

# 5
  • Мнения: 4 585


Не знам, Дикси. Сетих се за първата дошла ми наум асоциация, но тя бе:

телефон - чистачки - Тодор Колев. Ясно, че няма как да ти откраднат Тодор Колев.

# 6
  • Мнения: 2 792
 Споделям, че шайбата ме завъртя за отрицателно време, едва преди малко успях да разопаковам багажа.
 Споделям, че изкарахме страхотна почивка, която децата ще помнят цял живот, със сигурност, особено ритуалния огън за изгаряне на плажните пътеки и чевермето, което врътнахме на плажа, както и ловът на раци, които после пуснахме, чувствам се заредена.
 Споделям, че бързате с есента, предстой страхотно циганско лято, сигурна съм.

# 7
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Споделям, че бързате с есента, предстои страхотно циганско лято, сигурна съм.
Разчитам на това Peace

# 8
  • Мнения: 2 212
Кифле, ние само я плашим така есента, много ясно, че всички искаме циганско лято...нека да е лято, само да е лято, циганско, но лято  Crazy

Влязох да се къпя и си надух волумето на макс, така се унесох в музиката, че изпуснах бройката на шампоаните, които слагах....сега и мойта коса проскърцва от чистота  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 13 512
Споделям, че реших да си измия стъклото на колата и вместо чистачки две голи железни пръчки  Sick Направиха две деруги на стъклото. Трудно забележими, но деруги все пак.
Още се крадат чистачки в днешно време  Rolling Eyes
Преди няколко дни ми откраднаха и телефона.
Какво ли предстои да ми бъде откраднато?
тасовете на колата. Laughing

# 10
  • Мнения: 3 491
Споделям, че излязох от любимия си хранителен магазин, без да платя ... (нямат ли аларма тези хора?!). Усетих се обаче в приличен период от време и се върнах да им платя и да им разкажа за случката. Позасмяха се и отговориха, че ще правят по-силно кафе, за да разбуждат повече такива като мене.
Напоследък все по-малко вярвам на собственото си присъствие "в час". Crazy

# 11
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 371
Споделям, че за първи път ще пиша в тази тема. Дано не е за последен.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 212
Дано не е за последен.  Mr. Green
Това си зависи само от теб, ние фейс контрол тук не правим  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 080
Споделям ,че съм назад с инфото .Чак днес разбрах за Крис Беноа http://www.obektiv.info/?cat=7&article=1260 ooooh!

# 14
  • Мнения: 677
Споделям, че днес научих нова дума и това ме развесели. Играещият кърлинг се бях зачудил как се казва. Оказа се, че е кърлър. Знаехте ли? Знам, че не. Викайте ми просветителя!

Общи условия

Активация на акаунт