38 - Арабски дни и нощи с български привкус !

  • 24 238
  • 287
  •   1
Отговори
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре дошли в нашата арабска приказна темичка !Тук сме се събрали на сладка раздумка мами женени в арабски страни , мами живеещи в арабски страни и много техни български приятелки ! Заповядайте при нас , настанявайте се и добре дошли !
   
Редовно списващи в темата са :
   
От Бахрейн -- Noia
 
От Дубай -- mariabutti  ,  mln  ,  vessy78 (В.Търново)
 
От Кувейт  -- um sami (Силистра)
 
От Мароко -- svear  ,  Tarik Mom(САЩ)  ,  makaui daniela(Италия)
 
От Саудитска Арабия -- elip
 
От Сирия  --  ddt
   
От Тунис -- marsy  ,  Didona007
 
От България  --  snowflake  ,  Lorexa  ,  Манел  ,  milamama  ,   Ani Sim  ,  katyadjin  ,  gorjiana  ,  kamel4o  ,  Пепи Чачева

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 20:29 от Пепи Чачева

# 1
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 2
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета , ако забележите , че някого съм изпуснала или нещо не е както трябва - сигнализирайте . Този път пропуснах да сложа датите на РД и имената на децата - уморих се , като за първи път малко се притеснявах , но с течение на времето ще увеличим инфото за нас . Що се отнася до наше си албумче - преди време питах Ели , кой сайт може да вижда в Саудито - не е хубаво да е лишена , но така си остана - ако знаете - направете регистрация и ще качим снимки . Аз съм зле с езиците и за това разчитам на някоя от вас , които сте там . Пратете ми на ЛС вашите и на децата РД - много забравям , а така ще си записвам и да са ми подръка за следващия път . Благодаря Ви ! Със здраве и щастие да си изпишем новата тимичка ...пу-пу на хаирлия да е !!!

# 3
  • Мнения: 927
Пепи, страхотно си оформила темичката  Hug !!
Пу, първа да се разпиша!

# 4
  • Мнения: 122
Браво Пепи, много добре си се сетила  Hug

# 5
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ще си позволя от името на всички , които сме пропуснали рождения ден на скъпата ни Ноя  да кажа - Честит Рожден Ден , мила , наша Ноя ! Да си ни жива и здрава на патерица ! 

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 18:30 от Пепи Чачева

# 6
  • Мнения: 3 804
НОЙ4Е чРД
да се разпиша и аз
манел голям сладур е малкия а и халеб е много красив град,били сме на гости там а и от там минаваме

# 7
  • Мнения: 2 804
Добър вечер !
Пепи , браво за прекрасната тема !  bouquet
При мен няма нищо сериозно , трябвало да пия мноого вода . Лекарката каза , че било от дебелото черво проблема ми .
Както и да е де важното е , че нищо сериозно няма .
Моите момичета заспаха и сега съм свободна за лаф жалко обаче , че вие не сте !
Тони , ще ти пиша малко по късно сега отивам да си пусна водата и да се изкъпя на спокойствие .
Имате ли новини от Мърси ???
Кога ще се прибират към Тунис ?
Лека на всички ви !

# 8
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте на всички!
За всички празнуващи, които изтървах да честитя напоследък  Hug Hug Hug!
Дани, току що ти писах! Радвам се, че всичко е наред със изследванията.
Пепи, много добре си я оформила темата - и аз съм съгласна да си имаме албум някъде. Дайте предложения и ще направим акунт и ще разпространим паролите на лични! Аз нямам качени снимки, освен в bgbaby.net и затова не знам кой сайт предлага най-добрите условия. Пък и съм доста любопитничка да ви видя, момичета  Embarassed - Ето признах си!
А за дечицата - всичките са ни малки ангелчета, да са ни живи и здрави човечетата - настоящите и бъдещите също!  Wink
Дидона - вие къде сте в Мароко? Ох, много ми е любопитно, защото нали ми предстои престой там - може би дълъг престой Rolling Eyes и искам да науча колкото се може повече за живота там.
Лека нощ на всички!

  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 724
Привет момичета  Hug

Накрая се добрах до форума, нещо не ми се отваряше.

Пепи, много добре си оформила темата, а и снимките са колоритни  Grinning

За сайт за снимките, май photobucket се достъпва в саудито. Но Ели като се включи да каже най-добре.


Нойче, Честит рожден ден мила и от мен!


Всичко най-добро ти желая. Чакаме си репортажа от пътешествието, когато намериш време разбира се  Simple Smile

Поздрави на всички и лек ден  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 122
Аз да се включа с една тъжна новина, простреляха с арбалет иракчанин на женски пазар и човека е починал.От сутринта чета в пресата как се подклажда една омраза към мюсулмани в  Бг, само не ми е ясно кому е нужно тази вражда. В света се борят хората срещу фанатизма, а при нас  го създават ...  Sad

# 11
  • Мнения: 3 804
горкия 4овек,бог да го прости,
за съжаление не само в бг навсякъде е така
щях да пусна едно кафе ама котката го изпи

# 12
  • Мнения: 914
Добро утро момичета
Сабах ал хаир,Сабах ал нур
Браво Пепи ,Да си жива и здрава и все така организираш нашите теми
Извинявайте че снощи не се включих,ходихме да гледаме краля ама нищо не видях само малката ни кака се качи на татко на раменете и го видя После пазарувахме
Тази сутрин и аз имах проблем с нета ,проработи чак като се върнах от пазара ,купих си картофки
Тази сутрин съм будна от 6 ч  Докато вързах кецовете на каките  #CrazyПри вас също ли са на мода цветни кецове
Така бях тази сутрин
дТТи  Страшна котка сте имали

Хайде да ви почерпя сега Че при нас е близо 11ч и време за кафе

# 13
  • Мнения: 1 269
Дзак и от мен

Пепи бравос   bouquet Много хубаво си оформила теми4ката,с хубави новини,емоции  да я изпълним Hug
Свеар и аз изглеждам то4но така сутрин Laughing но след 2 кафета съм пушка Wink
Миламама много неприятно.бог да го прости Confused
Дани как си?пове4е по4ивка мила.И аз бях с контракции, но не ми бяха на много 4есто,няколко пъти на ден и приемах магнезии до на4алото на 9-я месец.не се притесняваи,но пове4е по4ивка по възможност  Peace
Лорекса мила,колко се смях с Кари,да ти е жива и здрава красавица машалах  Hug
Манел 4удесни снимки,да нацелуваш послушкото от нас Hugкога запо4ваш у4илище?

Ние сме добре,все още с леки болки в кръста,а сега и в коляното.  подхлъзнах се в нас на разлята вода на теракота и такъв отскок и приземяване на коляно му направих,4е горките съседи под нас,сигурно са си помислили,4е има земетресение Whistling Laughing
децата дивеят,малката захитрява и така

да ви кажа една рецепта за бисквитена торта страхотна,но и доста калори4на Mr. Green

1/2 пакет4е крем карамел(от готовите на прах)
500 мл wipping крем
4-5 супени лъжици сухо мляко
4 супени лъжици sweetened condensed milk
1 кутия cream Nestle

вси4ко това се разбърква с миксер,до полу4аване на гъста смес(става нещо като смес за целувки)
редят се ред бисквити,ред крем,като всяка бисквита се потапя в пр.мляко
слагаите пове4е крем,4е бисквитите поемат доста

аз слагам от едни 4аени бисквити пълно зърнести.името им забравих,но става и с обикновени бисквити
вкусът е супер,аз не оби4ам нишестен крем,а този крем става нещо като на тирамису

да ви е сладко и дано ви хареса
 

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 16:44 от mln

# 14
  • Мнения: 3 804
да бутна темата 4е сме на 2ра
миленка пази се

Общи условия

Активация на акаунт