Има ли спасение? (безсъние и бременност)

  • 5 169
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Мили мами, направо полудявам и вече вампирясах....такова безсъние ме гони, че вече не знам на кой свят съм! Това от бременността ли е или да търся причините другаде? Ако е от бременността, има ли спасение? Какво да правя? Помагайте Praynig

Последна редакция: пн, 10 сеп 2007, 21:15 от Reza

# 1
  • Мнения: 953
Не няма,
чети книжки, гледай ТВ, като родиш пак няма да можеш да се наспиш Grinning
Това безсъние ги мъчи повечето бременни жени, и аз бях така заспивах около 3:30 и ставах към 10:00.
Пускай си релаксираща музика и пии чаша топло мляко преди сън, хапвай банани.

# 2
  • Мнения: 724
И аз страдах от безсъние и ходих като сънанбул.След като родих вече нямах този проблем,а на мен ми се спи но няма кой да ме остави да поспа Simple Smile
Лека бременост  bouquet

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Това е от вълнението предполагам.Същата бях и аз.
Лягах късно и ставах много рано.
Добре че е измислен компа.  Joy

# 4
  • Мнения: 11 003
И а бях така от 6 месец до края на бременността. Четях или седях на компа, друго не ми помагаше.

# 5
  • Мнения: 306
Така като Ви чета, явно трябва да си търся с какво да се забавлявам smile3506

# 6
  • Мнения: 88
Не няма Laughing
И аз бях така от началото на осмия месец. Пощурявах по цяла нощ да се въртя.
А сега и да искам не ми дават. Laughing По n на брой пъти се буди моят малък човек. Но ще свикнеш. Вече не ми прави впечатление. Сякаш никога не е било времето, когато спях до 10 и се излежавах до обяд с книжка в леглото .

# 7
  • Мнения: 2 388
и аз бях така. накрая, като стана критично си вземах преди лягане 1 таблетка Мента-Глог и Валериан. Билкови са и моята гинеколожка каза, че може. Но не прекалявай

# 8
  • Мнения: 4 406
пробвай с приятни филми вечер, пий чай или мляко с мед, плети, ший гоблен, чети книга... неща, които биха те успокоили

# 9
  • Мнения: 325
Аз спях като бебе, но по цял ден не се спирах до последния ден - трябваше апартамента, който беше на шпакловка да се направи и обзаведе докато дойде бебето и по цял ден майстори, магазини, организация, защото мъж ми се прибираше в 19 ч от работа и после местене, направо като се сетя..... Важното е, че успях  Simple Smile . Вечер като се приберях само един душ, малко хапване и безпаметен сън.

# 10
  • Мнения: 7 914
аз си спях без проблеми.. дори в последните минути между две контракции Crazy..

# 11
  • Мнения: 1 426
Аз покрай това безсъние цял гоблен (Конете на водопой) избоцках  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 451
И аз не съм страдала от безсъние. Дори в последните месеци още повече ми се спеше. Crazy
Момичетата са ти дали добри идеи. Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
И аз страдам като теб от безсъние сега през този период.Направо ще се побъркам вече.Не ми стига това,че през деня ми се гади и ме боли главата,ами и отгоре на това вечерта ако не стана поне 3 пъти до тоалетната до към 5 сутринта,няма да съм аз.А след всяко ходене до тоалетната вече съм се разсънила и върви заспивай де...,не става.Т а и аз се изнервям от това положение,но пък и лекарства не бива да се приемат,така че се налага да  търпим. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 620
последните месеци спях по два пъти....седмично:) Направо ме подлудяваше това безсъние.Когато в осми месец се явих на консултация сива на цвят с обезумели очи, гинеколога ми се ужаси и ми изписа едно хомеопатично успокоително. Резултатът беше - че вече не ми пукаше, че не спя и продължавах да не спя, но с ведро настроение Simple Smile
По цели нощи зяпах телевизия и четях книжки.
Донякъде помагаше физическо натоварване - ако се скитосвах по цял ден из града пеша, то през нощта успявах да си докарам час-два сън Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт