Къде да подам възражение с/у сметка парно?

  • 843
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Мога ли да подам възражение за получената "изравнителна сметка" по пощата да не говорим че трябва да им издиря и адреса на ТЕХЕМЦИТЕ.

Единия ми топломер се скапал, т.е показва само една цифра която не премига и тъпанарите решили, че могат ми "шибнат"минало годишните показания.... е даде ама миналата година беше студена а тази този топломер е бил или на 2 или изключен, т.к. това е южна кухня и просто не ми е било студено да не говорим и какви бяха температурите тази "зима"....Не мога да разбера каква ми е далаверата да сменям дограма, да правя изолация и те да ми доодерат кожата #Cussing out #Cussing out
ако е несвързано моля за извинение но съм бясна....
Явно са решили, че за да са печеливши, който плаща ще плаща повече, а който не плаща ами да не плаща няма да го търсим Twisted Evil Twisted Evil
показанието тази година е 161, миналата е 1160, а предишните години е било около 300.
топломера им се молих 2 месеца да ми го свалят за ремонт, след това мина 1 месец да ми го "ремонтират" и добре че аз си го търсих още 5 пъти та след още един месец ще ми го монтират, нам да се очудя ако рещат догодина и н абаза да ме сложат щото видишли може и сезона без топломер да почна

Никъде в "разбираемата" факрура няма как от "еденици" са станали "пари" ... къде е простото умножението от дял*Х=пари, лв. newsm78

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Мога ли да подам възражение за получената "изравнителна сметка" по пощата да не говорим че трябва да им издиря и адреса на ТЕХЕМЦИТЕ.

Точно срещу зала Универсиада са в блока. Няма оправия с тях ....

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
А аз още не съм получила моята изравнителна сметка,защото е в домоуправителката.Не знам какво да правя.Звънях във фирмата,те казаха "Дадох ме ги".А оная се крие.

Общи условия

Активация на акаунт