Кой гледа новините по Нова!?

  • 987
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Момичета, интересува ме какво са казали по Нова в новините за авиокомпания Майеър.

# 1
  • Мнения: 25 568
Ами нещо в смисъл, че си прецакват клиентите.

# 2
  • Мнения: 6 243
Казаха, че не става.
В сайта им се рекламирал полет Сф-Рим за под 1 евро, но това се отнасяло само за конкретни полети, които били след месеци, които вече били продадени и пр. Останалите полети излизали около 230 евро в едната посока с летищните такси, което се доближавало до тарифите на не-нискобюджетните превозвачи.

Освен това, че ниската цена е лъжа и измама, лоу-кост компаниите били некоректни и с датите. Полети се отменяли без обяснение, а на пътниците, закупили билети, се предлагало да им ги презаверят за други дати или полети. пари не се връщали.

Показаха и недоволен италианец, който бил имал проблеми, направил голям скандал и май накрая ще си получи парите.

# 3
  • Мнения: 4 202
Май беше по БТВ...

Изкараха ги доста некорекни.

# 4
  • Мнения: 6 167
мерси много!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 199
А някой прогнозата за времето гледали за вторник-сряда  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 462
Вероятно наистина е било по Бтв, щото по Нова тв не са казвали нищо свързано с Италия освен за наследството на Павароти .Поне аз не съм чула . newsm78
Ама беше полезно да го чуя де  . Wink
И сИга кво излиза , че са некоректни тъй ли ? newsm78

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 6 167
И сИга кво излиза , че са некоректни тъй ли ? newsm78

мога да ти кажа за личния ми опит.
всеки ден се кръстя и моля да не спрат линията болония-софия, защото е едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали в живота  Laughing
два пъти съм пътувала, билета ми струваше под 100 еуро, сега пак ще пътувам билета ми е 107 еуро тотал.
разбира се, знам, че на нискотарифни компании билети се купуват месеци преди това, защото има различни места с различни цени. и това е при всички нискотарифни, не само при майер.
час до секундата се спазва. полета е час и малко. за какво повече да мечтая, повече пътувам от софия до пловдив  Grinning
самолетите с болоня са 2 - единия е боинг 737, който е видимо взет на старо, другия е чисто нов бомбардиер ( по-малък), в който пътувах, когато току що му бяха махнали найлоните. майеър е една от най-силно и бързо развиващите се нискотарифни компании в света. флотилията им е по-голяма от тази на еър българия ( и по-ново).
взеха за 60 милиона нови бомбардиери ( пише го в списанието им, което разпространяват в самолета).
майка ми 2 пъти пътува, приятелката ми идва и тя веднъж. никакви проблеми, самолетите пристигат даже по-рано.

имаше един провал преди влизането ни в ЕС, когато отказаха от летище софия кацане, тогава бяхме купили предваиртелно билети. майеър ни върна парите до стотинка, а тези, които не пожелаха пари ги компенсираха с билети до няколко дестинации. някои ходиха в париж, други в мадрид и пр. ( в италианската тема можеш да питаш). аз лично си взех парите.

та, ако майеър са некоректни, аз съм трамвай.
явно поредния опит да ги отсвирят. дано не успеят, че просто ми се струва твърде хубаво , за да е истина  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 462
И сИга кво излиза , че са некоректни тъй ли ? newsm78

мога да ти кажа за личния ми опит.
всеки ден се кръстя и моля да не спрат линията болония-софия, защото е едно от най-хубавите неща, които са ми се случвали в живота  Laughing
два пъти съм пътувала, билета ми струваше под 100 еуро, сега пак ще пътувам билета ми е 107 еуро тотал.
разбира се, знам, че на нискотарифни компании билети се купуват месеци преди това, защото има различни места с различни цени. и това е при всички нискотарифни, не само при майер.
час до секундата се спазва. полета е час и нещо. за какво повече да мечтая  Grinning
самолетите с болоня са 2 - единия е боинг 737, който е видимо взет на старо, другия е чисто нов бомбардиер ( по-малък), в който пътувах, когато току що му бяха махнали найлоните. майеър е една от най-силно и бързо развиващите се нискотарифни компании в света. флотилията им е по-голяма от тази на еър българия ( и по-ново).
взеха за 60 милиона нови бомбардиери ( пише го в списанието им, което разпространяват в самолета).
майка ми 2 пъти пътува, приятелката ми идва и тя веднъж. никакви проблеми, самолетите пристигат даже по-рано.

имаше един провал преди влизането ни в ЕС, когато отказаха от летище софия кацане, тогава бяхме купили предваиртелно билети. майеър ни върна парите до стотинка, а тези, които не пожелаха пари ги компенсираха с билети до няколко дестинации. някои ходиха в париж, други в мадрид и пр. ( в италианската тема можеш да питаш). аз лично си взех парите.

та, ако майеър са некоректни, аз съм трамвай.
явно поредния опит да ги отсвирят. дано не успеят, че просто ми се струва твърде хубаво , за да е истина  Laughing


И аз малко се зачудих на въпроснта новина по нам си коя телевизия .Та затова попитах .Благодаря ти за изчерпателната информация. Wink  bouquet

# 11
  • Мнения: 4 202
Представиха единичен случай, но е смешно това което казаха, че цените на билетите на лоу кост компаниите, след като се начислят таксите се изравняват тези на нормалните компании  hahaha
Риск за отлагане на полета има, но за цените, които предлагат си заслужава, мисля аз.

Общи условия

Активация на акаунт