SPE6NO Моля за помощ

  • 3 003
  • 15
  •   1
Отговори
molia vi,neka niakoi ot vas SPE6NO da mi kaje ima li nujda da priemam kontraceptiv pri slednoto polojenie:v na4aloto na analen polov kontakt (predi tova bez oralen sex),izpolzvahme s gajeto mi lubrikant,i pri vkarvaneto penisut mu se pluzna po klitora mi.Ne sum usetila sperma no ako e imalo,dali moje da zabremeneia?   Cry

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Споко! Според мен нама вероятност  Tired

# 2
  • Мнения: 1 942
За моженето можеш да забременееш, но трябва да е имало сперматозоиди в канала на пениса му т.е. или да е свършвал преди това или да има преждевременна еакулация или пък да е мастурбирал няколко часа преди това.


Явно си си притеснителна, потърси някакъв по-сигурен начин да се предпазваш.

# 3
  • Мнения: 941
мисля че няма опастност,все пак не е проникнал във влагалището

# 4
  • Мнения: 1 942
мисля че няма опастност,все пак не е проникнал във влагалището

Всъщност това въобще не е задължително условие, за да се забременее  Flutter Според медицинската литература може да се забременее и от сперматозоид попаднал на вътрешната страна на бедрото  Crazy Вероятността е малка, но я има

# 5
  • Мнения: 455
Няма проблем.Всичко ще е наред!

# 6
  • Мнения: 941
мисля че няма опастност,все пак не е проникнал във влагалището

Всъщност това въобще не е задължително условие, за да се забременее  Flutter Според медицинската литература може да се забременее и от сперматозоид попаднал на вътрешната страна на бедрото  Crazy Вероятността е малка, но я има
   и там колко време ще е годен за оплождане? newsm78 Въобще обясни ,моля те как ще стане оплождането точно там Rolling Eyes Не се заяждам,просто ми е интересно newsm78

# 7
  • Мнения: 2 755
Не вярвам това да е сериозен въпрос Crazy
 все се намират ненормалници възбуждащи се от питането за простотии и от отговорите. Преди няколко месеца четох за някаква дето пита дали може да е забременяна, ако приятеля и се изпразни на корема - да минело през пъпа и право в матката Blush
Пък и СПЕШНО

# 8
  • Мнения: 1 942
мисля че няма опастност,все пак не е проникнал във влагалището

Всъщност това въобще не е задължително условие, за да се забременее  Flutter Според медицинската литература може да се забременее и от сперматозоид попаднал на вътрешната страна на бедрото  Crazy Вероятността е малка, но я има
   и там колко време ще е годен за оплождане? newsm78 Въобще обясни ,моля те как ще стане оплождането точно там Rolling Eyes Не се заяждам,просто ми е интересно newsm78

Ами той сперматозоида се движи  Mr. Green Вярно, че му трябва карта с упътване, и влажна среда ама ...  Mr. Green Mr. Green

# 9
Grinning ne se podigravaite s izperkalo devoi4e ! blagodaria na vsi4ki vi za savetite i za otdelenoto vreme  ! mn mi pomognahte ! 4uh se s ginekologa ostaviam vi na mira ! i toi kaza kakto vas izob6to da ne se pritesniavam i nikakvi protivoza4ata4ni niama nujda Simple Smile)) priatna sedmica vi jelaia  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 941
Не вярвам това да е сериозен въпрос Crazy
 все се намират ненормалници възбуждащи се от питането за простотии и от отговорите. Преди няколко месеца четох за някаква дето пита дали може да е забременяна, ако приятеля и се изпразни на корема - да минело през пъпа и право в матката Blush
Пък и СПЕШНО
  кой въпрос точно newsm78

# 11
  • Мнения: 2 755
molia vi,neka niakoi ot vas SPE6NO da mi kaje ima li nujda da priemam kontraceptiv pri slednoto polojenie:v na4aloto na analen polov kontakt (predi tova bez oralen sex),izpolzvahme s gajeto mi lubrikant,i pri vkarvaneto penisut mu se pluzna po klitora mi.Ne sum usetila sperma no ako e imalo,dali moje da zabremeneia?   Cry

# 12
  • Мнения: 941
molia vi,neka niakoi ot vas SPE6NO da mi kaje ima li nujda da priemam kontraceptiv pri slednoto polojenie:v na4aloto na analen polov kontakt (predi tova bez oralen sex),izpolzvahme s gajeto mi lubrikant,i pri vkarvaneto penisut mu se pluzna po klitora mi.Ne sum usetila sperma no ako e imalo,dali moje da zabremeneia?   Cry
     така си и мислех Wink

# 13
  • Мнения: 127
Според мен няма проблем,но дано да си се измила след това Joy

# 14
  • Мнения: 773
мисля че няма опастност,все пак не е проникнал във влагалището

Всъщност това въобще не е задължително условие, за да се забременее  Flutter Според медицинската литература може да се забременее и от сперматозоид попаднал на вътрешната страна на бедрото  Crazy Вероятността е малка, но я има

Това и аз съм го чела. Даже даваха един случай по телевизията. Момичето девствено и бременно  :shock:newsm78 Накрая се оказа, че с приятеля са правили платонична любов. мислели, че така няма страшно.

Общи условия

Активация на акаунт