Edna goljma nadejda se sbadna...

  • 947
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета в такива моменти наистина вярвам, че има надежда за всяка от нас.
Моя приятелка, която забременя /онзи просто я заряза/ и сама отгледа детенцето си - вече на 3 годинки ще се омъжва.
Разплаках се от радост за нея. Това момиче мина през Ада, но ето че нейната мечта се сбъдна и малката има вече своя ТАТИ... Идилията е пълна... не мога да Ви го пресъздам по този вълнуващ начин...
Вълнувам се така все едно ми се е случило на мен...плача и се моля всяка от нас да срещне Човека, а Господ да бди над нас и ни дари с топлината на любовта, уважението и обичта на едно истинско мъжко рамо. Невероятно е когато човек може да обича децата ни като собствени, особено в случаите когато донорите са ги отхвърлили и не се интересуват от тях.
Момичета мисля, че има Господ и хубавият край не е само по книгите...
Целувам Ви и Ви прегръщам Вас всичките силни момичета   bouquet

# 1
  • Мнения: 236
Много хубаво! Дано са все така щастливи!
А на нас...да не губим вяра, че това е възможно и че след всичко лошо винаги има и хубаво

# 2
  • Мнения: 193
Желая им много щастие!!! luvbed
Все си мисля да пусна подобна тема, обнадеждаваща - повторилите мами да си разкажат хубавите емоции, нищо, че повечето ги знаем! Така де, има надежда...

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Дано са много, много щастливи. Praynig

# 4
  • Мнения: 4 458
ееееееехххххх  newsm67   newsm51

Кажи да провлачи малко крак че и на са да ни стигне....

# 5
  • София
  • Мнения: 4 493
Много късмет и на тримата желая, щастие и разбирателство  Heart Eyes
 Наистина трябва да има подобна тема , както е предложено, но не само за успелите мами с втора връзка, а нека и неуспелите да разкажат - най - вече за грешките които са допуснали. Може и да има полза за останалите  Wink

# 6
  • Мнения: 604
Ура, чудесна новина за започването на новата седмица   bouquet

Да са живи и здрави и да остаряват щастливо заедно  Hug Heart Eyes Hug

# 7
  • Мнения: X
Браво на мам.
Всяка от нас го заслужава.  Hug

# 8
  • Мнения: 4 664
Заслужено щастие е това Peace Пожелавам го на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт