Маска за околоочния контур

  • 4 972
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Момичета  някоя от вас ползвала ли е маска за околоочния контур и каква?Преди време посещавах една козметичка, която ми правеше такава маска и ефекта беше страхотен , но така и не запомних марката.

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз не знам да има  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 069
Много се изненадах от заглавието! Никого досега не съм чувала за такава маска, но ако има и е ефикасна, казвайте! Wink

# 3
  • Мнения: 765
Е как да няма ? Има много на различни фирми .
Само един пример от многото http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=43143

Последна редакция: нд, 09 сеп 2007, 17:37 от барабалекс

# 4
  • Мнения: 229
Щом ви питам значи има.Казвам ви ,че са ми я слагали в козметичния салон и има страхотен ефект.Процедурата беше около 8 лв.

# 5
  • Мнения: 765
Щом ви питам значи има.Казвам ви ,че са ми я слагали в козметичния салон и има страхотен ефект.Процедурата беше около 8 лв.
Ами аз съм ти пуснала линк за една .

# 6
  • Мнения: 834
барабалекс, ти пробвала ли си я тази маска?

# 7
  • Мнения: 765
Тази на Дорфен ми я препоръчаха , но не съм я пробвала още .
Ето тази съм ползвала и съм много доволна :  http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=12996&goChar=C

# 8
  • София
  • Мнения: 1 825
Благодаря на авторката за полезната тема. Точно днес си мислех, че занемарявам околоочната област, а най-бързо стареем точно там... Благодаря и за препоръките.

# 9
  • Мнения: 2 936
Благодаря на авторката за полезната тема. Точно днес си мислех, че занемарявам околоочната област, а най-бързо стареем точно там... Благодаря и за препоръките.

и от мен   bouquet ще следя темата с интерес!

# 10
  • Мнения: 7 947
Преди 2 месеца ми подариха крем за очи на AVON - двоен: нанася се под окото и на клепача, кутийката е разделена на две и съдържа крем и за двете области. По принцип не харесвам тази марка, но учудващо от този продукт съм много доволна! Прави кожата около очите изключително мека и опъната!

# 11
  • Мнения: 229
Барабалекс, много ти благодаря за двете предложения.Аз където и за питам все ми отговарят, че нямат такава или вдигат рамене и ме гледат учудено.

# 12
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
а тези маски какво точно правят Thinking Thinking има ли за тъмни кръгове или е за бръчки само

# 13
  • Мнения: 149
Преди 2 месеца ми подариха крем за очи на AVON - двоен: нанася се под окото и на клепача, кутийката е разделена на две и съдържа крем и за двете области. По принцип не харесвам тази марка, но учудващо от този продукт съм много доволна! Прави кожата около очите изключително мека и опъната!
Да, а има и маска май на серията Планет Спа на AVON. Имам я, но съм я ползвала само веднъж и не мога да дам компетентно мнение Wink

# 14
  • Мнения: 1 149
В дерматологичният център където ходя предлагат точно за тази зона страхотна процедурка.Хидратация на околоочния контур и някаква маска.Ефектът е блестящ .И ако се повторя от време на време ..................става страхотна поддръжка с невероятен ефект. Peace

Общи условия

Активация на акаунт