цитросепт

  • 13 686
  • 58
  •   1
Отговори
С Цитросепт си оправих равновесието. Сега се чувствам по - добре и вече заспивам спокойно, защото имах проблеми със съня.

# 1
ами супер радвам се за теб.

# 2
  • на пряката в пряката
  • Мнения: 84
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?

# 3
  • Мнения: 1 883
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?
Продава се в почти всяка аптека . Давам го на децата - доволна съм .  bouquet

# 4
  • на пряката в пряката
  • Мнения: 84
Благодаря  bouquet

# 5
  • Мнения: 43
за какво се дава на децата

# 6
  • Мнения: 1 883
за какво се дава на децата

Профилактично  , за да не се разболяват зимата  newsm78

# 7
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим

# 8
  • София
  • Мнения: 4 587
На коя фирма е Ципорсепт? Продава ли се свободно в аптеките или е през дистрибутор?

Ето повече инфо: http://citroseptbg.hit.bg/index1.htm

# 9
  • Мнения: 1 883
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

# 10
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

ами да, сутрин в сокче, на обед - то на упътването пише в каква дозировка, и я спазвахме

# 11
  • Мнения: 1 883
миналата зима давахме на дъщеря ми ежедневно и не беше боледувала изобщо, мисля и тази година да го повторим
Постоянно ли го давате през грипния сезон или на почивки?

ами да, сутрин в сокче, на обед - то на упътването пише в каква дозировка, и я спазвахме

Имах предвид дали спираш да го даваш за определено време или го пие целогодишно?

# 12
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Цитросепта е широкоспектърен, изписа ми го хомеопат за гнойната ангина на голямата ми дъщеря- оправи се много бързо. Използвала съм го за влагалищни промивки при гъбички също много ми помогна.

# 13
  • Мнения: 3 456
Мойта щерка само в прясно мляко не го усеща. Сложа ли го в друго smile3514

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Така и неможах да го пия  Sick. Изтече му срока на годност и ... в коша.

Общи условия

Активация на акаунт