Изследване на прогестерон?

  • 1 233
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Моля ви да ме посъветвате и то СПЕШНО!

Кога да пусна прогестерон - утре или във вторник. Положението е следното: миналият понеделник сутрин имах фоликул 23мм, а сряда сутрин беше вече пукнат - овуто е настъпило в този интервал, но не съм много сигурна кога точно. Как е по добре - 6ти-7ми ден или 7ми-8ми?

Второто ми питане е дали това, че сега съм болна може да повлияе на резултата по някакъв начин. Пия само Биоцитрин и Проспан, а първите няколко дни (сряда-петък), когато имах и температура пиех и Колдрекс макс.

Благодаря ви предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 335
Първо питане: Седем дни след доказана овулация. Вторник, ако броя правилно
Второ питане: Не, заболяване като настинка или грип няма да повлияе на резултата от хормонално изследване.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 209
Първо питане: Седем дни след доказана овулация. Вторник, ако броя правилно
Второ питане: Не, заболяване като настинка или грип няма да повлияе на резултата от хормонално изследване.
Успех  bouquet

 Peace

Според мен направи изследването вторник или сряда, няма да е късно!

Успех... и добри резултати... Hug

# 3
  • Мнения: 4 700
Да се въzполzвам и аz от темата и да попитам неЩо.

Знам, че на седми, евентуално осми ден след овулацията е най добре да се иzследва прогестеронът. Но по ред причини мога да отида чак на 11 ден. Та се чудя има ли смисъл иzобЩо да го правя, Ще придобия ли някаква представа, дали е наред или Ще е напраzно?  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 335
Не, смисъл няма. Стойностите му вече ще са паднали и може много да ти изкарат акъла. Ще добиеш по-скоро грешна представа. По-добре изчакай следващия месец.   bouquet

# 5
  • Мнения: 7 716
Луда гъба, във вторник, тези лекарства не оказват влияние.
Миле, няма смисъл.

# 6
  • Мнения: 4 700
Точно така си мислих и аz.

Мерси zа отговорите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт