аборт инфо - болница "Свети Лазар", клиники "Торакс" ...

  • 3 250
  • 8
  •   1
Отговори
здравейте, 
интересуват ме цените на аборта в престижни болници в София и някакви отзиви по този въпрос
ако някой има впечатление от болница "Свети Лазар", клиники "Торакс" /д-р Ризова или д-р Нинова/, ако обича да сподели
спешно е
благодаря ви предварително

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 09:01 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 707
ЗаЩо не zвъннеШ в интересуваЩите те болници и не попитаШ колко струва? И това как е протекло при едни жени, едва ли е покаzател как Ще е при тебе.

# 2
  • Мнения: 1 335
Темата ти е за "здравословни проблеми ..."
Мисля, че зависи от това дали си здравно осигурена или не. Попитай личния си лекар, защото сигурно е с направление (поне за аборт по медицински причини е) или в изброените болници

# 3
  • Мнения: 306
В Шейново аборта струва 150 лв. до скоро

# 4
  • Мнения: 1 949
За д-р Ризова от Торакс - следи ми бременността, много е мила, внимателна, но направи грешка при мен, за щастие, не се превърна във фатална, благодарение на д-р Попов от Шейново.
Д-р Нинова - ходила съм при нея, докато Ризова беше в отпуск. Мисля, че е по-дръпната, но подробности за това какъв специалист е не мога да дам.

Относно абортите - нямам опит!

# 5
  • Мнения: 141
150лв.в Пловдив на часно с вакум  абсолютно безболезнено

# 6
благодаря ви
открих необходимата ми инфо и смятам, че избрах клиника
не ме вълнува толкова цената, колкото професионализма на различните места
имам си едно слънчице, за второ не сега е изгрева
та така  Wink

# 7
  • Мнения: 4 458
В Шейново са добри, защо не отидеш там... мисля че става с препоръка от личен лекар

# 8
  • софия
  • Мнения: 257
Абортът по медицински показания е безплатен във всички болници, ако е по желание се заплаща 150 лв. Но аз ти препоръчвам да се свържеш с някои лекар иначе отношението в тоя момент за теб ще бъде ужасно/ не винаги, ако имаш късмет ,но в повечето случаи/.

Общи условия

Активация на акаунт