Какаото...

  • 586
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Момичета,
възможно ли е млякото с какао, което обичам а си пийвам сутрин да прави бебока в коремчето ми по-активен?
Питам, защото вчера вечерта направо се притесних от мощните шутове, които надаваше часове наред - бях пи4ла едно и през деня.
Зная, че има мами, които пият и кафенце по време на бременността, но сигурно зависи от типа нервна система на мама - аз ако ударя едно кафе просто ще хвърля топа, много зле ми действа, разтрепервам се, разбива ми се сърцето...
Та, това е накратко....Ако някой иска да сподели.... Wink

# 1
  • Мнения: 2 784
По-скоро е от типа нервна система на бебето.Моето например не се спираше,и досега е такава-живак и половина.И аз обичам какао и редовно си пия сутрин,кафенце също си пийвам понякога през деня,но това не я прави по-буйна от обикновено.Докато бях бремена също пийвах по едно кафе сутрин,защотокръвното ми беше ниско и гинеколожката ме посъветва да пия,за да не ми става лошо.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Laughing Освен бебето да благодари за млякото с какао и за това да рита,друга причина от течността няма Wink Пробвай на пържолите как реагира Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 350
Да, какаото, кафето и др. са стимуланти и въздействат на нервната сиситема. При възрастните те  се   разграждат и отделят за 3-6 часа, докато при бебетата остават в организма и съответно действат възбуждащо повече от 24 часа.
Това помня по темата. Съжалявам, че не мога да дам линк.

# 4
  • София
  • Мнения: 752
I az znam che kakaoto i povercheto chaiove deistvat kato kafeto i kolata...ne sa vredni v malki kolichestva, no deistvat vuzbuzdashto...

# 5
  • Мнения: 3 861
Цитат на: biliana333
Laughing Освен бебето да благодари за млякото с какао и за това да рита,друга причина от течността няма Wink Пробвай на пържолите как реагира Stuck Out Tongue

 smile3501  newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Цитат на: biliana333
Laughing Освен бебето да благодари за млякото с какао и за това да рита,друга причина от течността няма Wink Пробвай на пържолите как реагира Stuck Out Tongue


Ей, не се бъзикайте с мене, сладурани Laughing

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хубавото е, че носиш на майтап Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе да си призная честно, трудно ми е да нося майтап с тая царска зодия Laughing
Но мнението ти ме успокои -  сега спокойно ще си доставям удоволствие със сутрешните си любими напитки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт