пантофки Benetton

  • 3 808
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета помагайте,виждали ли сте някъде от тези пантофки.Интересува ме номер 23,24
Миналата година виждах такива в едно магазинче в пряка на Витошка,но вече е затоврено и сега незнам къде да търся,а ми се сториха подходящи за яслата:)

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Такива пантофки съм виждала на Шишман, малко преди Графа от ляво има едно магазинче, където продават на Барби и Бенетон обувки.

# 2
  • Мнения: 3 457
Такива пантофки съм виждала на Шишман, малко преди Графа от ляво има едно магазинче, където продават на Барби и Бенетон обувки.
Да в него има и Сандик  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 847
Аз не виждам пантофките

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм слагала снимка на пантофките..Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз не виждам пантофките
Можеш да ги разгледаш в сайта на Сандик.  Simple Smile

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз купих веднъж от тях- повече няма да повторя Naughty
Подметката така яко се нацепи отдолу ooooh!
Иначе- там, където продават Сандик, би трябвало да продават и от така наречените "бенетонски" пантофи- те са им официален вносител.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз купих веднъж от тях- повече няма да повторя Naughty
Подметката така яко се нацепи отдолу ooooh!
Иначе- там, където продават Сандик, би трябвало да продават и от така наречените "бенетонски" пантофи- те са им официален вносител.
Значи по-добре да се откажа,аз не съм им тествала,но ми харесаха как изглеждат.

# 8
  • Мнения: 3 457
аз съм купувала Сандик -от някой съм била доволна от други не-според модела Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 298
И аз не съм купувала "бенетонски", но преди 2 дни купихме едни от Пигис хаус, красиви, с висок глезен, но ще видим колко ще издържат.

# 10
  • Мнения: 3 457
Днес си купихме Полски Zetpol ,много добре изглеждат -момичешките са много финни ,харесват ми  Peace

# 11
  • Мнения: 28
Днес си купихме Полски Zetpol ,много добре изглеждат -момичешките са много финни ,харесват ми  Peace
от къде ги купи?

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
с извинение, че се намесвам в темата, но някой дали е ползвал такива http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/1 … 65/sort/2a/page/1 или да е виждал на живо някъде? Дали са с твърд форд??

# 13
  • Мнения: 3 457
аз купих 4 чифта,полсе ще кача снимки-кое е форт за да ти кажа Embarassed и на кои модели си се спряла,аз купих Edyta ,Filip , Zosia и един които го няма на сайта с ципче  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
подсилена, твърда петичка имам предвид, отзад да е твърдо демек...ами и на мен Филип ми харесаха за моя Филип...

Общи условия

Активация на акаунт