как обличате децата си сутрин за ясла(градина)

  • 2 462
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Мили мами как обличате сутрин децата си като ги водите на ясла(градина),особено сега като е много студено?

# 1
  • Мнения: 3 720
Тениска (къс ръкав), долнище и горнище на анцуг.
Това е така ходи и цяла зима.

# 2
  • Мнения: 1 187
Сега в това време - с блузка с къс ръкав, панталон, чорапки. До яслата слагам и яке разбира се  Grinning
Като позахладнее малко повече - потник, тънка блузка с дълъг ръкав, панталон \анцуг\ и чорапки.
Зимата ги искат с блузка с къс ръкав и отгоре блуза с дълъг ръкав. За да ги събличат по къс ръкав като стане много топло или прегреят от бягане, танци и лудуване. Надолу - пак с анцунгово долнище, панталон, нещо меко и удобно за игри.
В градината им е доста топло, затова гледам да не я натоварвам с много дрехи.   

# 3
  • Мнения: 231
Благодаря много  bouquet.
 Питам защото утре сме на ясла,а сутрин е много студено и ме е страх да не настине докато отиде от колата до входа на яслата Embarassed

# 4
  • София
  • Мнения: 13 204
Благодаря много  bouquet.
 Питам защото утре сме на ясла,а сутрин е много студено и ме е страх да не настине докато отиде от колата до входа на яслата Embarassed

Обличам я дебело, с яке и дебел панталон, но аз я водя сутрин с градския трнаспорт. Когато съм с кола е леко облечена. После я преобличам в градината. Не виждам как ще настине от колата до входа на градината  Wink Ако се притесняваш обличай отгоре дебели неща, за да може като съблечеш детето да е леко облечено.

# 5
  • Мнения: 7 821
Потник, боксерки, къси чорапи, панталон дълъг или 7/8, блуза памучна с дълъг или къс ръкав, дънково яке, елече върху якето (ако е студено). Пролет и есен ми е най-трудно да ги обличам ... сутрин е студено, обаче след обяд като ги изкарат на слънцето си е жега, а и те тичат доста  Rolling Eyes .

# 6
  • Мнения: 4 668
Това време много ме трови , защото сутрин е студено , а следобед вече му е топло с тези дрехи ...  Confused
Сутрин го обличам с боди с къс ръкав ,  анцуг - долнище и горнище и яке . Слагам му и по - тънки дрешки в чантата  , ако се наложи да го преобличат .

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Като гледам времето, утре Ваньо ще е с потник, памучна блуза с дълъг ръкав, долнище на анцунг, къси чорапки и отгоре якето до яслата. Там само сваляме якето и сменяме маратонките с пантофи.

# 8
  • Мнения: 14 133
Като гледам времето, утре Ваньо ще е с потник, памучна блуза с дълъг ръкав, долнище на анцунг, къси чорапки и отгоре якето до яслата. Там само сваляме якето и сменяме маратонките с пантофи.
И Сащо  утре ще е така пременен.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 187
В момента в София явно е по-хладно от Варна  Wink

# 10
  • Мнения: 4 668
В София направо си е студено , мен ако питаш  Laughing

# 11
  • Мнения: 901
Времето е толкова  променливо, че логистично трябва да е подготвено за всичко. Тоест - wear layers, както казват хамериканците. Това е логиката на пластовете - да може да си ОК, когато сутрин е студено, на обяд - горещо, и привечер - хладно.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
И Мишо от утре е на ясла,приготвила съм блузка с къс ръкав,памучна с дълъг,чорапки и памучно долнище.Отгоре мятам якето и една шапка с козирка и така.Аман от тва променливо време,средата на месеца го дават 30 градуса,а аз тъкмо мислех да прибирам летните парцали. ooooh!.

# 13
  • Мнения: 605
Току-що приготвих дрехите на моите за утре - първи ден на детска градина: потник, фанелка с дълъг ръкав, памучно долнище/клин и суичер/елек. В раничките - и по една блуза с къс ръкав /ако стане твърде топло следобяд/. Ще ходим до градината пеша около 15-ина минути. Ако им е студено ще потичаме, за да се стоплят  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 722
Готова съм и аз за утре - това ще ни е целогодишния тоалет + един комплект за много топло време.
Потник, гащи, тениска с къс ръкав /или с дълъг - ще преценя сутринта/ от леко памучно трико и долнище на анцуг от същата материя. Къси чорапки и маратонки.
През зимата за яслата добавях само едно яке докато стигнем до градината.

Общи условия

Активация на акаунт