Забити нокти в палците на пръстите.

  • 2 189
  • 4
  •   1
Отговори
От бременността започнаха да ми се забиват ноктите на палците на краката  в месото и с това се мъча вече четвърти месец. Ту минава ту се възпалява. Вече става студено и за да не ходя с терлици и чехли цяла зима, моля някой ако е имал подобен проблем да сподели. Някой ако знае нещо ефикасно по - бабешки много ще му се зарадвам. Иначе се налага да ида на хирург. Ако някой е ходил бихте ли ми казали какво точно ти правят?

# 1
  • Мнения: 3 410
Аз като ученияка имах подобен проблем и го разреших с ходене при хирург. То си беше като малка операция, с упойка и в момента не болеше. После възстановяването изисква грижи, но и с това се справяш . Много е важно каксе изрязват ноктите, за да на се повтори проблема. Успех!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моето дете беше с този проблем. Възпаляваше и се палчето много я болеше. Пи беладина хома корт - капки. За 3 дни се оправи. Но цялата работа е от неудобни обувки-пантофките и бяха по заострени отпред.. Купувай си обувки по широки отпред на пръстите.

# 3
  • Мнения: 2 082
някъде четох,че се взима памуче ,малко колкото главата на карфица.напоява се с риванол и се подпъхва внимателно под края на нокътя.така той расте върху памучето и не се забива в месото

# 4
  • Мнения: 127
Оставете ноката да израсне и го отрежете прав,без да вземате ъглите и ще се оправите и без хирург Hug

Общи условия

Активация на акаунт