Изпрати SMS и спечели...?

  • 1 304
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
 ThinkingОтвсякъде ни подканят да изпратим SMS-на някой номер и можем да спечелим какво ли не!Пари,екскурзии,черна и бяла техника,коли,джипове а към Коледа и апартаменти!По националните медии текат едни игри ,явно взимат зрителя за олигофрен и пак никой не може дълго време да вземе ГОЛЯМАТА награда!Печалбите на организаторите идва от импулсите и те станаха много,но някой от Вас печелил ли е нещо реално? или познавате ли някой ,който наистина е спечелил,а не само картинки,мелодии някоя фанелка или шапка?Аз опитах с прахта за пране/така и така купувам/ и НИЩО Joy Money

# 1
  • Мнения: 389
Семейството на леля ми са печелили колело и телевизор, но от томболата на новогодишните базари в Спортна зала (Вн) и Военния дом (Бс). Играят много, навсякъде пускат разни етикети и т.н. къщата им е пълна с чаши, играчки и какво ли още не. Grinning

Аз съм печелила само шапка и шал от Мтел  Simple Smile

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравей,Кокона мона!Аз съм участвала в няколко такива смс-игри и нищо не съм печелила и не виждам смисъл защо трябва да си хабя есемесите за тоя дето духа,по-добре да изпратя за деца сираци или други такива мероприятия.А иначе имам една позната,която е печелила,но само тя от всичките ми познати и приятели.Това е чиста зарибявка,за да си напълнят гушките.Обаче станаха прекалено много и хората отдавна разбраха,че ги правят на будали,говоря и за себе си в това число разбира се.

# 3
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че се печели.
Ако си от оргаизаторите
или от маркетинг-отдела.
Най-много и често печели
фирмата. Балъци - много.

# 4
  • Мнения: X
Предпочитам да пращам благотворителни  SMS-и.

Последна редакция: сб, 08 сеп 2007, 13:07 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 3
Здравей,Кокона мона!Аз съм участвала в няколко такива смс-игри и нищо не съм печелила и не виждам смисъл защо трябва да си хабя есемесите за тоя дето духа,по-добре да изпратя за деца сираци или други такива мероприятия.А иначе имам една позната,която е печелила,но само тя от всичките ми познати и приятели.Това е чиста зарибявка,за да си напълнят гушките.Обаче станаха прекалено много и хората отдавна разбраха,че ги правят на будали,говоря и за себе си в това число разбира се.
MoneyТвоята позната е спечелила нещо наистина голямо? newsm78

# 6
 #CrazyОт ракия Пещера,комшия спечели един касетофон,но това може да мине като реклама,а не като сериозна печалба.от тото също не знам някой познат да е спечелил. bowuu

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
В нашето семейство също не сме печелили нищо  Confused Ама нали трябва да има и балъци, които да участват  Crazy

# 8
  • Мнения: 36
Аз съм печелила 2 пъти от  ,,Защо не,, (предаването на Марта Вачкова) парични награди.Първия път ми беше супер странно,а за втория...не можах да повярвам.Преди това съм играла разни игри,но никога нищо не съм печелила.

# 9
  • Мнения: 4 916
Не познавам хора, които да пускат СМС-и. Но познавам такива, които работят в провайдърска фирма  Joy там се събират кинтите от СМС-ите (след отчисленията за оператора, разбира се).

Общи условия

Активация на акаунт