Сухо мляко за попара?

  • 1 458
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Вече сме на почти 1г и 3м.; Отказахме АМ и пием кисело мляко преди лягане и ми искаше да му давам вече и прясно в попарите /и преди съм го правила, но рядко/; проблемът е, че у нас никой не пие прясно мляко и като му купя цяла опаковка бързо вкисва; дали не може да го заместя със сухо мляко? newsm78

# 1
  • пловдив
  • Мнения: 398
Не мисля ,че е добра идея. smile3506Аз примерно на Алекс слагам АМ в кус-куса или гриса на закуска и така успявам да му го пробутам иначе не иска и да го помириша smile3508

# 2
  • Мнения: 1 209
теорети4но може, но защо не опиташ с АМ за деца над годинка. то реално пак си е сухо мляко, макар и адаптирано.
ина4е, има високока4ествени сухи млека, но цената им не се разли4ава от тази на АМ- по около 8-9 лв кутията.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
По-добре давай АМ.

# 4
  • Мнения: 966
и ние не пием прясно мляко и реших проблема като купихме АМ за над годинка на Нестле.То едва ли е по скъпо от сухото мляко,но със сигурност е по-полезно Peace

# 5
  • Мнения: 379
Проблемът с АМ ми е, че ползваме HIPP3 с пробиотици, което е 7,60 -7,80 за 400г. и много трудно се намира във Варна. Сухото мляко мога да си го купя и от магазина. Иначе малкия не отказва вечер и АМ, но аз искам вече да минем на кисело мляко, за да свиква с обща храна. Той и него го хареса и го държи сит до сутринта.
Може би ще си избера някое АМ, което мога да намеря в Пикадили. На Нестле има едни метални кутии, не се сещам как се казваше. То става ли?

# 6
  • Мнения: 1 209
Нестле имат серия Джуниър за деца над година Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: 379
harmony_broken каква е цената на тази опаковка?
......................
а видях в поста по-горе 8 -9 лв Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 3 671
Че аз винаги така съм правила попарата на детето
то в попарата полезното нещо е сиренето и АМ
 Hug
Нестле имат серия Джуниър за деца над година Simple Smile

Почти всички АМ имат за над годинка
Аз давам Фризо 3 Peace

# 10
  • Мнения: 379
ха, момичета, намерих го за 7 лева на моя магазин  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 165
Аз правя попарата с АМ. Отказа ми около годинката въпросното мляко и затова гледам да го поднасям, където мога.

# 12
Най-доброто, което можеш да направиш за детенцето си е да му даваш наистина АМ за над годинката  с попарата newsm10

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
аз понякога така правя попарата на дъщеря ми с АМ и става много вкусна,на един дъх я изяжда Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
harmony_broken каква е цената на тази опаковка?
......................
а видях в поста по-горе 8 -9 лв Mr. Green
Вчера видях 2 броя + играчка (рекламното мече) 14 лв.

Общи условия

Активация на акаунт