За кърменето след упойка...?

  • 1 262
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета , моля ако някой се е сблъсквал с такава информация , да сподели ...  Cry Cry Cry
 Не можах да открия нищо конкретно в търсачката , а от допитванията до лекари останах по-скоро объркана ...
Преди два дни прекарах лапароскопска операция , с пълна упойка . Искам да продължа с кърменето , но не знам дали част от упойката не се съдържа в кърмата ...?
Чуствам се ужасно , защото бяхме адски затъжени един за друг с детенце и вече му дадох да суче два пъти днес ... Cry Cry Cry . Не знам дали беше разумно , но нямаше как да издържа на гледката Sad Sad....
Не ми се ще да се отбиваме , но и не искам да му навредя , разбира се ...
 Моля , ако имате инфо ... ще съм ви адски благодарна !
Извинявам се предварително , ако повтарям темата .

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 095
Сещам се само за едно в момента, ако знаеш с какво е била упойката, можеш да провериш съвместимостта му на http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp

# 2
  • Мнения: 585
С каквато и упойка да си била мисля че за 24 часа след излизане от упойка организмати се изчиства от нея и можеш да кърмиш дори и да е по-дълъг периода на изчистване едва ли ще е повечец от 3 дни , просто изцеждай и изхвърляй кърма колкото време е нужно а не отбивай бебето . Би трябвало трябвало упойката /предполагам пълна/ ,която са ползвали да същата като при секцио , а майките на 3ти  ден след секцио с пълна упойка могат да кърмят .

# 3
  • Мнения: 585
Ако ще питаш лекар въпроса ти е за анестезиолог , питай този който е бил на операцията ти , какво ти е сложил и за колко време ще го изхвърлиш

# 4
кейт888 , всъщност анестезиолога не беше сигурен дали мога веднага и отговорът беше доста ...  Rolling Eyes уклончив . Основно ми обясняваха , че няма смисъл да кърмя детенце   на година и половина ... Sad
 Аз съм раждала със секцио и също закърмих от третия ден . Там обаче са епидурални упойките и мисля , че е малко по-различно ...
Благодаря и на pepelyashka за инфото , обаче не само че не знам какво съдържат , а предполагам , че се касае за комбинация от много компоненти...
Моля се информацията , която открия да е в полза на кърменето , ...защото и днес му давам да суче ... Cry

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Вероятно тази информация ще ти е полезна (и е много в полза на кърменето Laughing):
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=103642.0

# 6
Мила hedra , сърдечно Благодаря за линка !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Това е най-хубавото нещо , което съм чула през последните дни ...
Информацията ми беше не само полезна , но имаше невероятно ободряващ ефект върху мен .
Бях се подтиснала заради операцията и въпросите около кърменето ме тормозеха много...
Благодарности и от Марти , който продължава с кърменето  Grinning !

# 7
  • Мнения: 872
Не се притеснявай и кърми спокойно.Три дни са предостатъчни за елиминиране на анестетиците от кръвта на майката и няма опасност да са преминали в млякото  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт