Дамски душ.Моля за помощ

  • 1 381
  • 11
  •   1
Отговори
 #Crazy Здравейте! Аз съм на 19 и гинеколожката ми препоръча Дамски душ. Купих си го, купих си и Тантум Роза, но така и не можах да разбера как се приготвя тя - никъде не пише - колко количество вода и т.н. Моля, някой, който е използвал ве4е дамски душ да ми помогне с обяснение - много ще бъде мило, ако помогнете на едно неорентирано 19-годишно момиче. Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 113
Здравей,мога да ти кажа аз как го правя,дали е правилно незнам. Сипвам прахчето в резервоара на душа, сипвам малко топла вода и го разклащам добре. След това допълвам догоре с вода и...го ползвам. Дано съм била полезна!   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 082
дамският душ не е за честа употреба.на теб защо ти го препоръчаха?

# 3
Ами прекалено много цервикална слуз - микробиологичното изследване не показа някакви проблеми други...но гинеколожката ми препоръча да пробвам с дамски душ веднъж на 2 седмици. Мерси за обяснението. Всички ли така го ползват...Значи цялото прахче се използва на 1 път?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз знам,че не се препоръчва много честата му употреба.

# 5
  • Мнения: 820
Какво ти пречи цервикалната слуз щом микробиологията е чиста? То си е нoрмално да я има newsm78 .Дамския душ може да промени Ph на влагалището и затова не се препоръчва честа употреба.

# 6
EE, хора, кой е казал, че ще го използвам често? Естествено,че ще бъде с мярка. А защо ми пречи ли? Нали знаеш какво е да имаш бяло течение? Това е същото - постоянно се чувстваш некомфортно. Не знам за вас, но на мен ежедневните превръзки не ми донасят облекчение. Постоянно нещо изтича...и т.н. А не може да се лекува, защото е нормално. Толкова ли е странно това да ми е неприятно ??? А за дамския душ - чела съм тук теми за него и знам всичко това за pH-то и т.н., а и след като лекарка ми го е препоръчала - не разбирам защо за вас е проблем просто да ми помогнете като ми обясните как да разтворя Тантум розата...

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Чакай малко.
С какво трябва да са промивките? Досега не съм чувала да се правят само с вода. Най-безобидно е с лайка.
Какво каза лекарката - какъв разтвор да ползваш?

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Е добре де, защо сега така подскачаш. Пишеш че си неориентирано 19 годишно момиче и всички са ти казали някой неща които трябва да имаш предвид. Знам, че тази особеност на характера е от годините, ама айде си наложи малко по-спокойно да я даваш , А?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 521
Към Kanela555:
Добре дошла във форума!
Не се връзвай на всичко написано тук а послушай лекуващия лекар за дозировката.
Запозната съм с Тантум роза прахчето и лично съм го ползвала. Много добре се чувствам след него.
То е нещо като профилактика за поддържане на баланса на влагалищната флора. Не убива полезните бектерии. Ползвай го спокойно може и по веднъж седмично!
Аз го ползвах така: в чиста каничка в 500 мл преварена вода около 38 градуса топла изсипвам и разбърквам добре. После наливаш в помпичката и действаш!

# 10
# 11
alpha_beta , точно това имах нужда да чуя, мерси много!  Hug  Hug  Joy   bouquet
 
 

Общи условия

Активация на акаунт