Нормално ли е или аз нещо бъркам ?

  • 1 041
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
Здравейте момичета, пиша ви с молба за съвет и малко яснота относно ову. тестовете.
Цикълът ми е 35 дни, последният път ми дойде на 37-я ден  и реших както тук пишеше в темата за ову. тестовете да започна тестването от най-малкия период на менст. цикъл. Та вчера за първи път си правих въпросния тест , който отчете много бледа втора черта. Дотук добре...обачеее...днес пак си правих тест и няма никаква втора чертичка  Close
Не спирам да се питам дали не правя нещо погрешно...ще ми отчете ли пустата овулация и защо става така ? newsm78

Благодаря предварително ...     bouquet

# 1
  • Мнения: 1 436
Само мога да кажа, продължавай с тестовете  Peace, а за по-сигурно, мери и БТ. Кой ден от цикъла ти е днес?

# 2
  • Мнения: 576
Днес ми е 19ти ден , а в таблицата в теста пишеше при 35 дневен цикъл да се почне от 18ти ден.
Не знам за БТ, мислия си , че тестовете ще са достатъчни ....  Embarassed

# 3
  • Мнения: 7 718
Няма да са достатъчни, продължавай с тестовете. Ако мериш един-два месеца температурата, следващият ще ти е по-лесно да се ориентираш с тестовете. Може да имаш ранна или късна овулация.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 22:35 от Lali

# 4
  • Мнения: 2 423
Мери и БТ ще е от полза ще имаш база за сравнение. Един два съвета  :  направете една спермограмка, пий фолиева к. Wink
Успех Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Здравейте момичета, пиша ви .................
Много е вероятно да си изпуснала пика на ЛХ.
Ако е така О. е била в деня на слабо оцветената втора черта или на следващия ден.
О. настъпва 12 до 48 часа след пика на ЛХ/ тестовете засичат именно този пик/:
тук
Мери БТ за да  разберем дали О. е минала

# 6
  • Мнения: 576
Благодаря на всички за отговорите.
По тази графика , която си ми дала denis_d  чертичката , която видях онзи ден беше като втората от ляво надясно ....
Ще видим и днес какво ще отчете, дано не съм изпуснала момента  Praynig Cry

# 7
  • Мнения: 7 718
Мери БТ за да  разберем дали О. е минала
И за информация около кой ден е, за да се ориентираме следващия месец. Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 88
Според мен си изпуснала пика. Моя съвет е да почваш по- рано тестовете .Например на мен по графика ми се падаше от 13 ден, аз почнах от 11 а на 12 ден беше ОВУ ,имах болки в яйчниците, а температурата сутринта падна с една десета .

Общи условия

Активация на акаунт