Ще стачкуват ли учителите?

  • 1 071
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 731
Ще има ли стачка на учителите сега на 15.09.?Някой знае ли ще си изпращаме ли децата или ще ги държим вкъщи до второ нареждане? newsm78

# 1
  • Мнения: 25 441
Не, няма да стачкуват на 15-ти, даже напротив, министърът е казал, че вече учебната година щяла задължително да започва на 15-ти (независимо какъв ден от седмицата се пада) и то точно в 9 часа за цялата страна.
Ако има стачка, ще е след 20-ти мисля.

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Май няма. Но до последния момент не се знае.

А като стана дума, крайно време е да се организират с тази стачка. Ако чакат заплатите им от самосебе си да се повишат и да работят в по-добри условия, няма да стане.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще има стачка до колкото зная.

# 4
  • Мнения: 2 577
Не, няма да стачкуват на 15-ти, даже напротив, министърът е казал, че вече учебната година щяла задължително да започва на 15-ти (независимо какъв ден от седмицата се пада) и то точно в 9 часа за цялата страна.
Ако има стачка, ще е след 20-ти мисля.

олееее, поредните глупости на Господина  ooooh! от къде ги намират все такива.......

ами където са две училища в една сграда как ще започва задължително в 9.00 и в двете  Mr. Green

Колкото до стачката - най-вероятно ще има, но и аз мисля, че няма да започне още в самото начало.  Peace

# 5
  • Мнения: 25 441

ами където са две училища в една сграда как ще започва задължително в 9.00 и в двете  Mr. Green


Ееее, те в министерството откъде да знаят, че сума ти училища учат по 2 в една сграда?  Mr. Green
Аз повече се притеснявам, че догодина 15-ти се пада неделя май...  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 577
 Joy Joy Joy
Те са си уникални просто
Споко те го измислиха - ще подаряват после по един ден към ваканцията. Joy
Поне аз така чух за този 15-ти, тъй като той е работен, ама се отработва 7-ми, който пък е неучебен

# 7
  • Мнения: 1 731
Значи да я изпращам... newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Стачката на учителите ще започне на 24 септември.

# 9
  • Мнения: 190
Учителка съм, но не знам дали ще има стачка - в отпуск съм до 14 септември, но дано да се организира стачката. Освен исканията за по-високи заплати /аз получих чисто 218 лв. последния месец/, трябва да има пари и за извънкласни занимания.

# 10
  • Мнения: 7 362
                 Ще има - едночасова,предупредителна.За ДГ - от 7 до 8 ч,за у-щата - не знам. Peace

# 11
  • Мнения: 47 887
ми то детските и без това не работят, поне в нашия квартал
иначе и аз мисля че е крайно време, и 100% увеличение е ок

Общи условия

Активация на акаунт