маската на глис кюр???

  • 894
  • 10
  •   1
Отговори
искам да попитам за маска с маслата на глис кюр за цъфтящи карища,как я използвате,в главата ли я втривате или по косата я разнасяте,аз я слагам само на краищата но не съм усетила да се разресва по лесно... Rolling Eyes

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
eliiiiiiii можеш да си слагаш маската както по краищата така и върху цялата коса и след това да я измиваш, а също може да се ползва като балсам без отмиване аз така правя и съм доволна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Готовите маски се нанасят само по дължината на косата...не очаквай чудеса от маската  Wink
а не съм сигурна дали е добре да се използва като балсам и да не се мие, защото на кутията пише да се стои само някакви минути, а по-дългото стоене може да увреди косата... Peace
но щом пък RENY_D е доволна...пробвай  Peace

# 3
  • Мнения: 1 313
Ако слагаш балсам преди маската, по-лесно ще се разресва косата. Мисля, че по дължините се слага.

# 4
  • Мнения: 1 906
Ако слагаш балсам преди маската, по-лесно ще се разресва косата. Мисля, че по дължините се слага.
Балсам и маска едновременно  #Crazy . Аз ги редувам. Не се ли губи ефекта като се комбинират?

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Аз си слагам само по краищата!
Иначе много ми се сплесква косата!

# 6
  • Мнения: 447
Аз я нанасям по дължината на косъма,но не съм доволна точно от този вид маска  Peace

# 7
  • Мнения: 1 313
какъв ефект да се губи? Балсама е за лесно разресване, а маската за подхранване.

# 8
  • Мнения: 1 313
Аз слагам само маска по дължината на косата, никога в корените. Балсама също подхранва, но е по-лек и не виждам смисъл да се комбинират двата продукта. Но не съм пробвала, може да има добър ефект.

# 9
  • Мнения: 4 496
Само в корените,измивам много добре,и преди да изсъхне-на краищата без измиване.Ако сложа по цялата дължина-все едно съм си закачила камъни-сплесква се по главата ми.... Wink

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
 #Crazy балсам и маска да се слагат едновременно за първи път го чувам, може маската да се ползва вместо балсама но не и едновременно. Моята майка е фризьорка и от нея а и от други професионалсти знам, че не е задължително балсама да се измива след слагането му на влажна коса /естествено се слага малко количество/ и същия ефект има и маската, когато се нанесе както балсама и в малко количество. Не сте ли забелязали че във всички кутии с боя има и доза балсам, който би трябвало да ви се сложи на цялата дължина на косата и да поседите малко с него  newsm78 след което се измива.

Общи условия

Активация на акаунт