Кои кухни разнасят по домовете?

  • 4 239
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Мислех да не записвам Врабчо на куФня, но май ме домързя да готвя като луда. Ясно ми е че не съм човек, а майка, но все пак Simple Smile
Вчера една позната в градинката ми каза че в студентски град имало куФня която носи в къщи с/у 2лв. на ден, което ме устрйва.
Питам сега кои други кухни носят? Искам да мога да си избера. Капитализам. Laughing

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 694
Хер бебе също носят от понеделник до петък или от понеделник до събота по избор.
Мислех, че е единствената дето носи и то само в някой райони на София, така че сподели за тази в Студ. град и дай координати и ние да можем да избираме.

# 2
  • София
  • Мнения: 708
моя приятелка живее зад пирогов и ще ползва кухнята на иван вазов, не знам дали е тази на червения кръст или до нея..та имало жена, на която се обаждаш и тя носи вкъщи храна..може би и на поотдалечени места..но понякога ставало 2ч, докато обиколи всички..аз съм молила комшийката да ми взима..
ако няма кой да ти я взима, може да ангажираш някой пенсионер комшия срещу някоя стотинка да ти взима кухнята..

# 3
  • София
  • Мнения: 708
мамица, ами какво стана с медала... Simple Smile

за 2лв. аз ще ти я нося..

# 4
  • Мнения: 3 153
На моята колежка си спомням, че й носеха миналата година в офиса, ама ще я питам коя кухня беше точно. Иначе имам спомен, че абонаментът за месец беше 40 лв.

# 5
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Миленка
мамица, ами какво стана с медала... Simple Smile

за 2лв. аз ще ти я нося..

А?

# 6
  • Мнения: 4 176
Аз чух че тази кухня 60 или 80 намесец. Не съм сигурна. Ще питам, ще проверя и ще докладвам.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Мамица, не е по темата, но Врабчо не го ли минаваш полека на обща храна? Скоро би трябвало да яде, каквото и вие.
Готвенето в промишлени количества и замразяване на н-на брой различни манджи и редуването им седмици след това също винаги ми е бил любим метод. Отнема 1 ден, а можеш да наготвиш за 2-3 седмици напред.
Какъв медал, кви 5 лева?

# 8
  • Мнения: 4 176
Цитат на: boo
Мамица, не е по темата, но Врабчо не го ли минаваш полека на обща храна? Скоро би трябвало да яде, каквото и вие.
Готвенето в промишлени количества и замразяване на н-на брой различни манджи и редуването им седмици след това също винаги ми е бил любим метод. Отнема 1 ден, а можеш да наготвиш за 2-3 седмици напред.
Какъв медал, кви 5 лева?

Бу ние сме на Гербер и Хип все още. правя каши от овесени ядки, елда, булгур,кремчета (без мляко и захар), кисело мляко и тн.
Ние вече в къщи не готвим,че сме само на салати и пилешко филе на скара:)
 Е, не мога да готвя обща храна само за него. Искам да имам време за разходки и тн.В това хубаво време хич не ми се затваря до печката.
Скептично съм настроена към кухните, но ще пробвам 1 месец.
В крайна сметка ми е по-евтино, а и за 80 лв. ще ми я носят в къщи м/у 11:30 и 12. До сега се въздържах заради факта че трябва да се вържа да ходя до там за храна (че аз за това време ще сготя).

# 9
  • София
  • Мнения: 708
Цитат на: Mamica
Цитат на: Миленка
мамица, ами какво стана с медала... Simple Smile

за 2лв. аз ще ти я нося..

А?


за 2лв си мислех, че мога да взимам от кухнята и с двете хлапета да идвам да ти я доставям..рекох да изкарам някоя кинта.. Laughing
а за медала - що се отказа от готвенето
а то абонамент 40лв, се връзва май пак по 2лв. на ден

# 10
  • Мнения: 4 176
А?[/quote]

за 2лв си мислех, че мога да взимам от кухнята и с двете хлапета да идвам да ти я доставям..рекох да изкарам някоя кинта.. Laughing
а за медала - що се отказа от готвенето
а то абонамент 40лв, се връзва май пак по 2лв. на ден[/quote]

Отказах се от готвенето , защото стана хубаво времето. Осъзнах че аз добре го пазя да яде качествено, а видях как пила земята в градинките и полсе ги лиже:)  Е къде е смисъла.
Ще яде качествена храна, аз ще се скапвам , ще се моря и той ще е пълен с микроби:)
Еми реших да го запиша на куФня най-вече защото ще ми я карат в къщи. В противен случай нямаше да се навия.
Миленка за 2-та лв. то май е включително с храната:) А и кухнята има такава услуга.

# 11
  • София
  • Мнения: 708
искам само да добавя, че така пак ще се вържеш да ги чакаш..по-добре е зимата да се абонираш, сега лятото ходенето до кухнята е цяло приключение..
ние сме 5-10 майчета в градинката и се менкаме с ходенето..и после си храним маймунките навън..тя голямата беше отказала кухнята и сега пак прояде покрай другите дечица..
то предлагането ми за ходене е майтап..аз и не знам дали въобще сме от един квартал..успех с яденето на куФнята пожелавам..

# 12
  • Мнения: 4 176
За "връзването" няма проблем. Имаме си баба, която ще чака.
А и ще пробвам месец. Може да не ми хареса.

# 13
  • Мнения: 5 468
Абе, какви са тези кухни, дето ги пишете? Аз тръгвам след 2 дена на кухня и ми искат 13 лв. Къде 40 казвате, къде 80 Shocked, че аз ли съм ударила най-голямото намаление?
А какво значи, да чака Мамица зимата чак? Какво им е на пролетта и на лятото? Когато записват, нали казват, къде са им пунктовете за раздаване на храната и посочваш най-близкия до вас. Чак пък толкова да е трудно взимането - цък...не ми се вярва. Само улеснение е кухнята и точка Flutter

# 14
  • Мнения: 4 176
Цитат на: new*
Абе, какви са тези кухни, дето ги пишете? Аз тръгвам след 2 дена на кухня и ми искат 13 лв. Къде 40 казвате, къде 80 Shocked, че аз ли съм ударила най-голямото намаление?
А какво значи, да чака Мамица зимата чак? Какво им е на пролетта и на лятото? Когато записват, нали казват, къде са им пунктовете за раздаване на храната и посочваш най-близкия до вас. Чак пък толкова да е трудно взимането - цък...не ми се вярва. Само улеснение е кухнята и точка Flutter

Абсурд! Не искам да ходя. Аз пешя няма да отида лятото в 12 в тоя пек и то с бебето. АБСУРД!
Ще ми я носят в къщи. Цената е по-висока, но няма да се пържа като рак. По-мързелив човек от мен няма.

Общи условия

Активация на акаунт