Моето лято 2007г

  • 1 193
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Не ни стига, че септември звучи по есенно, ами и времето не пропусна да ни напомни, че лятото е към своя край. Не го обичам този момент на сбогуване.

Нека си припомним как прекарахме последните 3 месеца.  Heart Eyes Кой, къде, с кого, как и защо - всичко, за което искате или не искате да си спомните - разкажете ни.  Hug

Аз ще се включа  малко по-късно.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цяло лято правехме ремонт, боядисвахме, чистихме  Rolling Eyes оправхме двора горе-долу все хубави работи. Беше прекрасно и незабравимо лято

# 2
  • Мнения: 1 163
Целият юли бях с децата на  newsm41 на язовир Доспат,беше най-спокойната ми почивка до сега.

# 3
  • Мнения: 2 897
На балкан,на море...после пак на море...Най-хубавото ми и безгрижно лято от години GrinningСкоро няма да имам такова Tired

# 4
  • Мнения: 5 393
Юни-пренасяне,довършване на ремонт.
Юли-пътувания, моренце, разходки.
Август-планина,първата ми почивка без дребното-наспах се.После-работа.

Беше хубаво лято, с приятели се видяхме ,с роднини също.

# 5
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ахх, Виви,на палатка на Доспат ходехме като бях по малка и винаги е било супер... Ама отдавна нищо такова... Аз това лято не можах да си почина изобщо, почнах работа, отидох си на Варна за два дни и плаж не видях, ама нищо, нормално е да е така първата година в чужд град.

# 6
  • Мнения: 520
Най-лошото ми лято. Само проблеми, работа, никакви забавления, ...дори не отидох на плаж ooooh! Такова нещо не ми се беше случвало от първата бременност насам, да пропусна да се потопя в морето.Виждах го само на нощна светлина и то няколко пъти само. Ще ми липсва сега цяла зима, но си стискам палци другото ми лято да е хубаво, защото не може само лошо, трябва и нещо хубаво да ми се случи, нали?

# 7
  • Мнения: 1 163
 
Ахх, Виви,на палатка на Доспат ходехме като бях по малка и винаги е било супер... Ама отдавна нищо такова... Аз това лято не можах да си почина изобщо, почнах работа, отидох си на Варна за два дни и плаж не видях, ама нищо, нормално е да е така първата година в чужд град.
                                                                                                                                                               Да винаги там е супер,а ти поне си почнала работа и това е нещо

# 8
  • Мнения: 103
Юни месец: поредната дълга и тягостна командировка в Слънчев бряг, от 7 май та чак до средата на юли.
Юли: една седмица лятно училище на Юндола, после малко на гости у дома да си видя едната племенничка.
Август месец: некъв форум бг мама и си смених работата от 1 септ.
Това е моето тазгодишно лято конспективно Mr. Green
Другото е бач, бач, и пак бач..

Аааааааа, как забравих бе, и една фльорца не пожела дори да се запознае с мен Joy hahaha Е как да не обърне човек резбата като не го щат и това е женорята?! Flutter Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 897

Аааааааа, как забравих бе, и една фльорца не пожела дори да се запознае с мен Joy hahaha Е как да не обърне човек резбата като не го щат и това е женорята?! Flutter Mr. Green

Е как да пожелае, като я наричаш фльорца NaughtyБи джентъл Wink Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 473
Ама много сте лаконични.  ooooh! Дайте по-обстойно, де! Crossing Arms Подробности, описания, снимки  Grinning

# 11
  • Мнения: 27 524
Много хубаво, като изключим първото боледуване на Криско  Cry
Иначе в София с близки и приятели; и в Синеморец, море, слънце, разходки... ех... как искам пак  Hug

# 12
  • Мнения: 103

Аааааааа, как забравих бе, и една фльорца не пожела дори да се запознае с мен Joy hahaha Е как да не обърне човек резбата като не го щат и това е женорята?! Flutter Mr. Green

Е как да пожелае, като я наричаш фльорца NaughtyБи джентъл Wink Mr. Green

Хаха, не бе, грешно се изразих, за мен фльорца не е обида.. т.е влагам друго в думата, както и да е.. минало бешело, изтрита е вече отвсякъде.. просто няко йда ти разправя колко си сладък и колко си готин и после да се покрие?!!?!? Женска му работа. За това: ЩЕ БЪДЕ ГЕЙ ПО ДУША и това е Mr. Green hahaha

# 13
  • Мнения: 3 521
В немско лято нямаше тази година. Студ и дъжд.
Юли месец бяхме семейно на Албена, видях си и майка и татко. Тези две седмици ще ме топлят Grinning.
Август ходих на концерт на Омега в Дрезден. Много се израдвах на източно-европейските Ролинг стоунс(така ги представиха) страхотен пауър имаше в тия деденца Peace.

# 14
  • Мнения: 1 113
През това лято за пръв път се разделих с дъщеря си за седмица - отиде с баба си и дядо си на почивка. Беше ми много мъчно и същевременно бях горда, че е порасла и е станала самостоятелна.
Иначе друго кой знае какво интересно няма - ходихме на море както всяка година, работа и някоя друга разпускаща вечер.

Тежко лято в професионален план.

Общи условия

Активация на акаунт