Мнения за Е-търговия на бельо

  • 479
  • 3
  •   1
Отговори
Имам възможност да предлагам много и качествени модели бельо, но се колебая. Нужно ми е вашето мнение дали Вие бихте си купили от Интернет бельо, което сте видяли само на снимка и знаете от каква материя е изработено и размера му! По-голяма част от женското бельо е на Нов Силует(марка, която компетентните по този въпрос, знаят че е наложена вече твърдо на българският пазар) Имам предвид, че стоката ще е главно:
---ИСКАМ ДА ОТБЕЛЕЖА, ЧЕ СТОКАТА Е САМО КАЧЕСТВЕНА!---
женска стока:
нощници,пижами,сутиени,потници,прашки,боксерки,халати(има много хубави от сатен) също има потничета, които са в комплект с боксерки/прашки и т.н. ... ох, стоката е много и не мога да изброявам всичко...
мъжка стока:
боксерки,слипове,мъжки прашки,потници, потници в комплект с боксерки... 


Ако има позитивни мнения за идеята ще бъде пусната тема в Купувам/Продавам, но всичко зависи от вашите мнения newsm78 bowuu

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моето мнение е негативно, на базата на опита ми.
По-добре е да се пробва, защото не винаги ще се улучи модела.
Номерацията не винаги отговаря.
Материята също би било хубаво да се пипне.

П.С. Нов силует ползва главно някаква кофти тензухена материя. Даже не хубави дантели, за хубав памук, да не говорим.

# 2
  • Мнения: 2 161
Аз не бих си купила бельо по интернет.Всичко друго,но не и бельо.И ще ти кажа защо-сутиенът непременно трябва да го пробвам.С малка подгръдна обиколка съм,а с по...не голям,ама по- бюст и не винаги чашката ми пасва .А за Нов силует за първи път чувам.Къде да ги разгледам.

# 3
Аз не бих си купила бельо по интернет.Всичко друго,но не и бельо.И ще ти кажа защо-сутиенът непременно трябва да го пробвам.С малка подгръдна обиколка съм,а с по...не голям,ама по- бюст и не винаги чашката ми пасва .А за Нов силует за първи път чувам.Къде да ги разгледам.

Ето тук - http://www.nsunderwear.com/main_fl2.html

Общи условия

Активация на акаунт