АТАРАКС--за нерви

  • 37 285
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Изписаха ми го и моля ако накои го е пил и има впе4атления да сподели.Сякаш не ми деиства наи -добре....  newsm78

# 1
  • Мнения: 207
със зелена рецепта ли се изписва..

# 2
  • Мнения: 120
със зелена рецепта ли се изписва..
          не

# 3
  • Мнения: 120
     Никои ли не го е пил този АТАРАКС ----кажете нещо по вьпроса... newsm78

# 4
  • Мнения: 207
напиши нещо по-конкретно,каква е диагнозата,синптомите,явно си за нещо по- силно  което се взима със зелена рецепта

# 5
  • във фурната
  • Мнения: 596
Той е дневен транквилант,не води до зависимост,има и антиалергична компонента в действието си.

# 6
  • Мнения: 43
Баща ми е на легло и невроложката му изписа атаракс,но не му помага,може би е със слабо действие.

# 7
  • Мнения: 120
Баща ми е на легло и невроложката му изписа атаракс,но не му помага,може би е със слабо действие.
  Да наистина му е слабо деиствието,а и преди сум пила по-силни и сигурно затова не деиства добре.

# 8
  • Мнения: 207
да ,така е
щом си минала вече на по - силни ,вероятно ,той не ти действа
опитай с транксен или ксанакс

# 9
  • Мнения: 120
 Да пила сум ксанакс преди ок,но сега му е краткотраино деиствието.Изписаха ми Ревотрил е сум мн. добре с него за сега,но ми се искаше да мина на нещо по-слабо постепенно ... Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 13 204
да ,така е
щом си минала вече на по - силни ,вероятно ,той не ти действа
опитай с транксен или ксанакс

Не давайте такива акъли!!! Транксен и ксанакс се изписват със зелена рецепта и изобщо не са безобидни. Никой тук не може да прецени състоянието на даден човек, особено като става дума за таквиа неща!

# 11
  • София
  • Мнения: 13 204
Да пила сум ксанакс преди ок,но сега му е краткотраино деиствието.Изписаха ми Ревотрил е сум мн. добре с него за сега,но ми се искаше да мина на нещо по-слабо постепенно ... Thinking

Добре де, нали ходиш на лекар? Той какво мисли по въпроса. Как можеш сама да си изпишеш нещо по-слабо. Тия работи са специфични, не е безобидна хрема!

# 12
  • Мнения: 120
Да пила сум ксанакс преди ок,но сега му е краткотраино деиствието.Изписаха ми Ревотрил е сум мн. добре с него за сега,но ми се искаше да мина на нещо по-слабо постепенно ... Thinking

Добре де, нали ходиш на лекар? Той какво мисли по въпроса. Как можеш сама да си изпишеш нещо по-слабо. Тия работи са специфични, не е безобидна хрема!                            Ами те и хремите не са безобидни...ама от лекари ве4е нямам думи,просто опитват и те и 4ака т да видят деиствието .На няколко разли4ни доктора сьм ходила -процедират по този на4ин ---разли4ните лекарства деистват разли4но на всеки и докторите опитват какво ще стане....
 ]    и забелязвам напоследьк 4е им е по-лесно като им кажеш кое ти деиства добре и те ти пишат зелената рецепта и готово.Това много ме дразни,защото искам ле4ение ,а не ве4но на хап4ета  искам да има положит. резултат  ....много е тьпо...  bouquet

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
За Атаракса- използвахме го при сина ми, когато му правеха лумбални пункции. В зависимост от дозата го приспиваше изцяло или го замайваше, за да се отпусне и не мърда при процедурите. Говорим за двегодишно дете.

Общи условия

Активация на акаунт